Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Ha egy férfi...

Lányok és nők! Ha egy férfi ismerősötök, aki iskolatárs, munkatárs vagy utcabeli azt mondaná nektek, hogy szeretne veletek tölteni egy napot, elmennétek vele?

Figyelt kérdés
Olyan feltétellel, hogy végig nyilvános helyen lesztek, és semmi nem fog megtörténni az alatt az idő alatt, amíg együtt vagytok, amit nem szeretnétek.
2021. szept. 8. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Ez nem ilyen egyszerű
22 szavazat
 1/7 anonim válasza:
Ha tetszik akkor természetesen.
2021. szept. 8. 19:19
 2/7 anonim válasza:
Az attól függ, milyen az a férfi ismerös, ha kellöen szimpatikus, akkor igen, ha nem igazán, akkor semmi esetre seme.
2021. szept. 8. 19:25
 3/7 anonim válasza:
Igen,ha bírom a pasit.
2021. szept. 8. 19:35
 4/7 anonim válasza:

"azt mondaná nektek, hogy szeretne veletek tölteni egy napot"

Nekem ez nem annyira tetszene... Hívjon el kávéra vagy sétálni vagy moziba stb, de ne egyből egy egész napot kérjen. Az elég furcsának hangzana. Első randiként mindenképp rövid találkozó a legjobb, mert a nő is hamarabb beleegyezik, mondván, ha nem is tetszik a randi, akkor is csak max 2-3 órás időtartam. De egy egész napra csak akkor mennék, ha már kapcsolatban vagyunk (pl legalább 3 jól sikerült randi) vagy ha már nagyon jól ismerem a partnert(pl barát hónapok óta és többször bezsélgetünk kettesben). De lehet csak én gondolom túl.

25/N

2021. szept. 8. 20:03
 5/7 anonim válasza:
Egy osztrák férfiú leszólított pár hete, hogy lenne e kedvem kávézni vele valamikor… Nem volt taszító, inkább elegáns kinézetű. Viszont valamiért feszült voltam mellette, amíg pár percig beszéltünk. Nem éreztem azt a barátságos/karizmatikus energiát belőle, ezért elbúcsúztam tőle. Rámenős pasinak tűnt, de lehet, hogy tévedtem. Az még rátesz egy lapáttal, hogy egyszer már megcsaltak, ezért nehezen nyílok az ellenkező nem felé.
2021. szept. 8. 20:10
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 - Azért az első 1-2 óra után gondolom el tudod dönteni, hogy szeretnéd-e folytatni?
2021. szept. 8. 21:30
 7/7 anonim válasza:
Van olyan akitől semmit nem akarok, mégis szívesen töltök vele bármennyi időt. Van aki vonzó számomra és mégsem mennék vele. Szóval ez igen komplikált és az is kérdéses hogy mennyire ismerem az adott embert, mennyit beszéltünk stb. Ha kb egyáltalán nem, akkor bármilyen ember lehet, ijesztő kérés lenne.
2021. szept. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!