Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy ilyen férfi találhat...

Egy ilyen férfi találhat normális barátnőt, érdemes kitartania hogy találjon olyan lányt aki elfogadja így?

Figyelt kérdés
[link]
febr. 21. 09:17
 1/7 anonim válasza:
Nem lesz neki könnyű, sajnos.
febr. 21. 09:25
 2/7 anonim válasza:

Bárki találhat számára megfelelő társat, de nyilván nem lesz olyan "egyszerű", mint azoknak, akiknek nincs testi fogyatékosságuk. Azért, én már láttam az ismeretségi körömben olyan embereket, akik kerekesszékkel is megtalálták a párjukat és nagyon boldogok. Nem lehetetlen.


Ugyanakkor van nagyon sok "egészséges" ismerősöm, legfőképpen volt osztálytársak, akik már elváltak és évek óta nem találnak társat.

febr. 21. 09:47
 3/7 anonim válasza:
Nem lehetetlen egyébként. Van amerikai példa is rá.
febr. 21. 09:48
 4/7 anonim válasza:

Én biztos vagyok benne, hogy neki ezzel nem lesz problémája. Még csak 17 éves, de olyan pozitív attitűddel és öniróniával kezeli az állapotát amit a legtöbb felnőtt megirigyelhetne.

Egyébként pedig egy nagyon értelmes és talpraesett srác, én nem féltem.

febr. 21. 10:18
 5/7 anonim válasza:
Ha felkapja a média akkor igen. Szürke senkiként szinte lehetetlen.
febr. 21. 10:24
 6/7 anonim válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki hasonló deformitással született, mára kétgyermekes apa. A feleségének is hasonló problémája van, de jóval kisebb fokú (az egyik kezéről hiányzik pár ujja). Boldogok együtt, a gyerekeik egészségesek.
febr. 21. 11:22
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is inkább olyan emberek fogadják el könnyen az ilyen hiányosságot, akik maguk is érintettek valamilyen formában.
febr. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!