Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek teljesen normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek teljesen normális, hogy csomó messengerüzenetet kapnak, ahol már volt is beszélgetés, tehát az inboxban van, nem a kérések között, és ha nem akarják folytatni, nem kattintanak bele, így hát tele vannak olvasatlannal?

Figyelt kérdés

Nem is kíváncsiak, mi van benne, mert az értesítésben feldobott üzenetben elolvassák, ami látszik, és annyi elég? Vagy annyi sem?

Nekem életemben nem volt olyan üzenet, amit ne olvastam volna el...


febr. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha hosszan rányomok akkor megmutatja anélkül, hogy be kelljen lépni. Egyébként volt már olyan akitől nem érdekelt már mit írt, mert a nemet nem fogta fel, így maradt a ghostingolás.
febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudjam, nem ők vagyok.
febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Én akivel nem akarok beszélgetni tovább azt letiltom.
febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Főleg gimnazista/egyetemista, népszerű lányoknál jellemző ez.

Nekem volt egy ilyen exem, benne volt diákszövetkezetben is meg minden, folyton vagy 15 olvasatlan üzenete volt, napokra visszanyúlóan. Nyilván néha egy-egyre később sem válaszolt de ezek legfőképp az #1es által is említett nyomulós arcok voltak.

Nekem egyébként sose válaszolt pár óránál később, legtöbbször pár percen belül volt.

febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a munkahelyi csopi ilyen főleg hogy egyáltalán nem érdekel de igazgatói kérés volt hogy benne kell lenni. De nem tartom meg olvasatlannak hanem törlöm az egész beszelgetéseket általaban igy nem marad ott hogy olvasatlan 1 2 3 milliomodik uzenet. A beszelgetes törlést pedig nem jelzi ki a másiknak a rendszer.
febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset kapok idegenektől. De mindet elolvasom és válaszolok nekik.
febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amire nem vagyok kíváncsi azt berakom keretlenbe.
febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!