Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Éreztetek már így?

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, már 1,5 éve, hogy végetért az első párkapcsolatom, ami 2 évig tartott. Megcsalt és fél évembe telt, de túljutottam rajta.

Azonban azóta próbáltam ismerkedni másokkal, de egyszerűen azt érzem, hogy képtelen vagyok újra szerelmes lenni. Miután dobott nem rohantam egyből máshoz, nem jártam bulizni se. Sokat foglalkoztam azzal, hogy helyrehozzam a lelkem. Tudom, hogy nem minden férfi egyforma és én eddig is nehezen bíztam meg az emberekben, de a szakításnál ez mégjobban nőtt bennem.

Ha tudnátok erre valami tanácsot adni azt megköszönném.



márc. 30. 01:01
 1/4 anonim válasza:
Én is hasonlóan jártam Ismerős az érzés is. Ne szerelmet keress próbálj csak barátkozni. Ne erőltesd mert ha ezt érzed nem tudsz szerelembe esni akkor ez azért van mert erőlteted és valamiért azt akarod hogy szerelmes legyél. had gyógyuljon még a lelked barátkozz vagy ha magányra vágysz légy egy kicsit egyedül. Ne hajszold a szerelmet. Ha lesz olyan valaki aki vonzalmat ébreszt benned az úgyis megtörténik. Ha kell ha nem. Az érzelmeknek nem lehet parancsolni :)
márc. 30. 01:52
 2/4 anonim válasza:
Jól írja első! Ne az egész tortát akard elsőre, csak kóstolj bele. Aztán majd ha ízlik, akkor vegyél még egy szeletet, és fokozatosan haladj.
márc. 30. 02:10
 3/4 anonim válasza:
Igen
márc. 30. 07:50
 4/4 anonim válasza:
Igen sajnos 😕
márc. 30. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!