Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy egyáltalán nem akartok új embereket megismerni?

Figyelt kérdés

2017 eleje óta táppénzen meg utána cseden, gyeden voltam. (2 gyereket szültem egymás után, ezért lett ennyi idő)

Az elmúlt 4 évben ha lett is új ismerősöm, ezek mind olyan kapcsolatok voltak, amik végül megszűntek, mert a megváltozott élethelyzetbe már nem fért bele, hogy keressük egymást. (Pl. Volt akivel egy időben szültem az első gyerekem de ő nem szült másodikat, visszament dolgozni és onnantól nem találkoztunk... Vagy sokan elmentek a városból faluba, külföldre)

Most végre megyek vissza dolgozni, de mint kiderült szinte egy "régi" kolléganőm sincs már ott. Ez eddig rendben is lenne, de szinte mar-mar nyugnek érzem azt a sok csalódás után, hogy új embereket "kell" megismernem. Nem érdekelnek.


A csalódásra olyasmit érték, hogy volt olyan pl az elmúlt évben akit én barátnak tekintettem de kiderült, hogy inkább anyagilag voltam neki fontos és miután talált más fejostehenet, én már nem számítottam. Mindegy is, de több ilyen vagy hasonló volt ami számomra pofaraeses volt.

Szerintetek ilyen pokroc maradok már mindörökké vagy ha már élesben ott leszek akkor nyitok feléjük.



2021. júl. 11. 09:22
 1/4 anonim válasza:
Sajnos igen. Kezdek rájönni, hogy minden ember ugyanolyan, csak a külalak más.
2021. júl. 11. 09:25
 2/4 anonim válasza:
A kevesebb néha több
2021. júl. 11. 15:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Jogos. Bár én most ott tartok hogy, egy igazi barátom van. Régen volt több olyan akit annak véltem de inkább csak haverok voltak
2021. júl. 11. 15:50
 4/4 anonim válasza:
A haverok is jók, lehet velük hülyülni
2021. júl. 11. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!