Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Ha társkeresőn...

Mi a jobb? Ha társkeresőn irántunk kifejezett érdeklődésre, ha nem tetszik az illető, nem reagálunk, vagy ha egy udvarias hazugsággal elhárítjuk?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 16:55
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ha nem reagálunk, akkor egy idő után megunja, hiába is keres az egyed mindenféle plattformon. Ha viszont reagálsz, akkor többnyire az értetlenkedés megy, meg hogy "Jaj, folytassuk", "Megváltozok", stb.

Egyik sem jó szitu.

ápr. 2. 17:41
 2/11 anonim válasza:
Reagálj 1x, hogy nem, ha nem érti meg és zargat, akkor meg tiltsd le.
ápr. 2. 17:48
 3/11 BeefEater válasza:

Attól függ, pontosan mire gondolsz.

Ha írt társkeresőn, de nem jön be, akkor elég, ha egy "bocs, de nem téged kereslek" üzenettel reagálsz. Teljesen felesleges hazudozni.

ápr. 2. 18:16
 4/11 anonim válasza:
Őszintén megírod neki, hogy "bocs, nem jössz be". Gondolom, te is elvársz valamiféle gerincességet. Nekem volt olyan szexpartnerkeresőn, hogy írtam egy csajnak, akinek nem volt profilképe, és az adatai is hézagosan voltak kitöltve. Beszélgettünk egy kicsit, aztán kértem tőle képet, és hát elég kövér volt. Megírtam neki, hogy ne haragudjon, de nem az esetem, visszaírt, hogy semmi baj, sok sikert kívántam neki, ő is nekem, és mindenki ment tovább a maga útján.
ápr. 3. 18:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak empatizálok a másikkal, rossz lehet neki egy ilyen mondattal szembesülni. Akármennyire ez egy ilyen műfaj, meg felnőttek vagyunk, de mindenki rosszul fogadja, ha ő "nem elég jó".
ápr. 3. 19:53
 6/11 anonim válasza:
#5: Persze, de szerintem az sem sokkal jobb, ha napok után jön rá, hogy nem kellesz neki, addig meg esetleg várja, hogy mikor írsz. Ha úgy vesszük, akkor az eltűnés is csak azt közli vele, hogy "nem elég jó", nem? Akkor nem jobb, ha őszintén, de nem bunkón közlöd vele a dolgokat?
ápr. 3. 20:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem lájtosabb a sima nemreagálás, akár el is felejthetik a kezdeményezést a napi teendők közepette, mint a verbális közlés.
ápr. 3. 20:09
 8/11 anonim válasza:
Akkor meg minek tetted fel a kérdést? :D
ápr. 3. 20:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy szembesüljek a többségi véleménnyel, ami nem biztos, hogy azonos az enyémmel, de lehet.
ápr. 3. 21:17
 10/11 anonim válasza:
És ha a többség mond valamit, akkor onnantól kezdve te is úgy fogsz cselekedni?
ápr. 3. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!