Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleménytek egy...

Lányok! Mi a véleménytek egy olyan férfiról akinek ugyan van instagram profilja de se kép se profilkép nincs neki és összesen van 20 követője?

Figyelt kérdés

Mivel a facebook halott ezért instán követem az ismerőseimet (régi osztálytársak, edzéstársak) de engem annyira nem érdekel a dolog hogy magamat fotózgassam.

25/f


ápr. 13. 07:42
 1/8 anonim válasza:
Semmit.
ápr. 13. 07:53
 2/8 anonim válasza:
Alapvetően nincs semmi baj ezzel. Ha viszont ezt a profilt csajozásra is akarod használni, akkor sajnos nem lesz semmi sikered, trollprofilnak fognak nézni.
ápr. 13. 09:41
 3/8 anonim válasza:

Ezzel nincs semmi probléma. Nekem is úgy van, hogy a Facebookon is, és az Instagramon egy két éves kép van fent, és semmi egyéb. Van vagy 50 ismerősöm, illetve 30 követőm instán, én követem akiket szeretnék, és ennyi.

Ha kellek valakinek, az megtalál mindkét helyen.

ápr. 13. 10:12
 4/8 anonim válasza:

Haldoklik a facebook? Miből szűrted le ezt? Gondolom csak a hasadra ütöttél egyet. Nekem is van instam, kemény 30 követővel, egy profilképpel és nulla feltöltött fényképpel mellette. Én mint kommunikációra nem használom ezt az alkalmazást mert a messenger számomra sokkal kényelmesebb. Én némileg az instát hasonló szenny alkalmazásnak tartom mint a Tiktokot mert itt is csak a felületességen és a számokon van a lényeg.

Az meg, hogy valaki egy ilyen oldalt használjon csajozásra, vagy legyen szó akármelyikről, beleértve a facebookot is, szerintem abszolút gáz. Legalábbis én nem írnák rá csak úgy idegenekre.


24F

ápr. 13. 10:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem itt akarnék csajozni. Csak azt hallottam hogy manapság már az is fontos az ismerkedésben hogy milyen az insta profilod. Szerintem ez elég gáz.
ápr. 13. 10:21
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Én elég fiatalként írok választ (lány vagyok). Ezt azért hangsúlyozom, mert pl közösségi oldalak közül én az instagramot használom leginkább. 285 követő, 133 követés. Profilképemen én vagyok, de nincs kinn poszt.


Szerintem alapvetően nem baj, ha kicsit privátabb a profilod. Viszont úgy gondolom, hogy egy profilt érdemes lenne felrakni, mert könnyen kamu profilnak lehet nézni:)

ápr. 13. 13:06
 7/8 anonim válasza:
mivel fiu vagy nem is kell magad fotozgasd es kiposztold minden nap, az a lanyok dolga ők ilyen magamutogatoak.
ápr. 14. 12:39
 8/8 anonim válasza:

Semmit

Teljesen normális dolog, mindenki eldönheti maga mennyit mutat meg magából

ápr. 14. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!