Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan írjak a nőnek aki...

Hogyan írjak a nőnek aki letiltott?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban voltunk. Ma is írt nappal, de utána letiltott. Egyik nap letilt, másik nap felold. Telefonon sem tudom felhívni.

ápr. 14. 20:18
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Sehogy. Az ilyen őrült tyúkokat jobb kerülni.
ápr. 14. 20:21
 2/32 anonim válasza:
Az ilyen bolond nők még arra is képesek, hogy rád lőcsöljenek egy gyereket, vagy hogy nemi erőszakkal vádoljanak meg. Szóval szerintem inkább hanyagold.
ápr. 14. 20:25
 3/32 anonim válasza:

D&D


dug és dob


ezt tedd


1. fázis megvolt

2. fázis jöhet

ápr. 14. 20:27
 4/32 A kérdező kommentje:
Ha 1 óráig nem írtam neki neten, akkor azzal támadott, hogy biztos más nőkkel írogatok. Idegesítő lett ez a nő
ápr. 14. 20:29
 5/32 anonim válasza:
Kár, hogy ilyenkor nem jönnek ide vartyogni a hisztigép gyk-s nők, akik fordított esetben mindennek elhordanák a férfit, hogy mit képzel magáról, mi az, hogy elvárja, hogy valaki állandóan vele foglalkozzon stb.
ápr. 14. 20:32
 6/32 anonim válasza:
Kamu
ápr. 14. 20:44
 7/32 A kérdező kommentje:
#6 Mi a kamu elárulod??
ápr. 14. 20:46
 8/32 A kérdező kommentje:

Ha megnéztem a képén egy másik nőt, akivel közös fotón volt. Akkor azzal vádolt biztos meg akarom dugni...

Úristen kibírhatatlan nő. Az ilyet kezelni kéne agyilag

ápr. 14. 20:48
 9/32 anonim válasza:

Ugy tűnik hogy téged is.

Minek akarsz írni neki ha nem normális?

ápr. 14. 21:45
 10/32 anonim válasza:
#9: Megelőztél, én is hasonlót akartam írni. Minek sír a kérdező egy nem normális nő után?
ápr. 14. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!