Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan írjak a nőnek aki...

Hogyan írjak a nőnek aki letiltott?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban voltunk. Ma is írt nappal, de utána letiltott. Egyik nap letilt, másik nap felold. Telefonon sem tudom felhívni.

ápr. 14. 20:18
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Valaki nagyon el van keseredve,hogy ezt a marhaságot ki is írtad😂
ápr. 15. 09:59
 22/32 anonim válasza:

Mert amint látható, borzalmas lelki állapotokban vannak a férfiak. Ezt biztosan nem fogja egy nő sem cipelni.

Tedd rendbe magad kérdező.

ápr. 15. 10:31
 23/32 anonim válasza:

"Idegesítő lett ez a nő"

Akkor meg mit akarsz tőle? Felejtsd el.

ápr. 15. 15:38
 24/32 A kérdező kommentje:
De vissza kell adnia ami az enyém és nála hagytam. Azt se tudom így megbeszélni vele. Egy ócska r!banc, aki csak szexre használja a férfiakat
ápr. 15. 15:48
 25/32 A kérdező kommentje:
Most feloldotta a letiltást a Facebookon, de ezután sem lehet írni neki. Mert ha belépek a másik Facebookomba akkor ott látom, hogy lehet üzenetet írni neki.
ápr. 15. 16:10
 26/32 anonim válasza:

"olyan nőket keresek akik első találkozón szexelnek ... A nőknek csak szexre kell a férfi, utána dobják."

Na jó, én megyek innen! :DD

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

ápr. 15. 16:14
 27/32 A kérdező kommentje:

#17-es írta "De a szexkapcsolat kötetlen."

Nem kötetlen. Mert a nő kijelentette az elején, hogy csak ővele szexelhetek. És ha megtudja, hogy mással ismerkedek akkor vége.


"Ha a férfi jól néz ki és jó az ágyban, talál mást"

Mintha ez lenne a legfontosabb, hogy jó vagyok-e az ágyban. Szerintem inkább a belső tulajdonságok fontosak egy kapcsolatban és az, hogy van-e közös érdeklődés. Hogy jól nézek ki azt nem mondanám, de nem is vagyok ronda. Nem vagyok gazdag és autóm sincs.

ápr. 15. 16:16
 28/32 anonim válasza:

"3 hétig vágyott rám ennek örüljek? Én hosszabb kapcsolatnak örülnék"


#15-ös vagyok. igen, örülj, én soha nem kellettem senkinek egy másodpercig sem

ápr. 15. 18:52
 29/32 A kérdező kommentje:

#28 "Én soha nem kellettem senkinek egy másodpercig sem"


Miért hány éves vagy? Lehet később találsz párt ha idősebb leszel

ápr. 15. 20:46
 30/32 anonim válasza:
21 vagyok
ápr. 15. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!