Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan írjak a nőnek aki...

Hogyan írjak a nőnek aki letiltott?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban voltunk. Ma is írt nappal, de utána letiltott. Egyik nap letilt, másik nap felold. Telefonon sem tudom felhívni.

ápr. 14. 20:18
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Amíg akart velem találkozni addig normális volt. De őneki csak szexre kellettem másra nem. Mondva csinált dolgokkal hibáztatott engem.
ápr. 14. 22:03
 12/32 A kérdező kommentje:
Sokszor gondolok arra, hogy egy meteor becsapódhatna a földbe és felrobbanna a földgolyó. Nincs értelme ilyen hülye emberek között élni
ápr. 14. 22:13
 13/32 anonim válasza:
És akkor miért akarsz neki írni?
ápr. 14. 22:16
 14/32 anonim válasza:
Hat itt nekem nagyon ugy tünik hogy te vagy a hülye ha hagyod hogy droton rangasson egy ilyen ribi. Letiltott nem? Akkor minek akarsz meg neki irni? Repitsd ki az ilyet, nem er egy forintot se.
ápr. 14. 22:18
 15/32 anonim válasza:
Én 1 nőnek sem kellek még "csak szexre" sem, inkább örülnék a helyedben hogy van aki vágyik rám
ápr. 14. 22:40
 16/32 anonim válasza:
#15-ös épp ez az, hogy van aki senkinem nem kell, de van olyan is akire mindenki vágyik. Ha bűntudatkeltés a cél a kelendő emberekben, akkor felesleges erőltetni, mert két külön világban éltek. Egyik számára nem létezik X lehetőség, míg a másiknak monopóliuma van. Nem arról van szó, hogy az ilyen emberek erkölcstelenek, hanem számukra természetes ami számodra természetellenes és fordítva.
ápr. 14. 23:00
 17/32 anonim válasza:
5. Egy kapcsolatban él is várom. De a szexkapcsolat kötetlen. Ezt választotta mindkettő. Ha a férfi jól néz ki és jó az ágyban, talál mást. Ha nem, akkor marad neki az őrült liba. :)
ápr. 15. 01:08
 18/32 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel olyan nőket keresek akik első találkozón szexelnek ezért hamar véget is érnek ezek a szexkapcsolatok. Egyszerűen nincs nekem ahhoz türelmem, hogy beüljek kávézóba beszélgetni egy nővel. Hamar, gyorsan szexet akarok.
ápr. 15. 02:34
 19/32 A kérdező kommentje:

#15-ös "Én 1 nőnek sem kellek még "csak szexre" sem, inkább örülnék a helyedben hogy van aki vágyik rám"


3 hétig vágyott rám ennek örüljek? Én hosszabb kapcsolatnak örülnék

ápr. 15. 02:38
 20/32 A kérdező kommentje:

"Minek akarsz még neki írni?"


Azért mert hiányzik és érzéseim vannak felé. De úgy látszik a nőknek nincsenek érzéseik. Úgy látom már a férfiak lettek a ragaszkodóak. A nőknek csak szexre kell a férfi, utána dobják.

ápr. 15. 08:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!