Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Introvertált vagyok! Introvert...

Introvertált vagyok! Introvertált Lányok volna kedvetek ismerkedni? 24F fiúval

Figyelt kérdés
24F vagyok. Introvertált vagyok ,de talán extrovertált is kicsit ,nem tudom! Depressziós is vagyok. Még soha nem volt párkapcsolatom, tehát szűz vagyok. Magamról le írom pár dolgot. Helyesen írni nem igazán tudok. Szeretem a filmeket és a meséket, szeretem a zenét, szeretek utazni különböző helyekre és ki a természetben is szét nézni, szeretek sétálni kint a jó időben, szeretek biciklizni, szeretek olvasni, és szeretek tornázni.

ápr. 18. 20:12
 1/5 anonim válasza:

Depressziósan ne kezdj ismerkedni, először gyere rendbe aztán próbálkozz.

Ez egy jó tanács akart lenni

ápr. 18. 23:32
 2/5 anonim válasza:
A lányok valamilyen oknál fogva nem vonzódnak a depresszióhoz, mert a jó öreg előítéletek nem engednek meg a férfinak semmi nemű gyengeséget, mivel egy férfinak erősnek kell lennie még akkor is ha éppen nem az. Valami ilyesmi szerintem, úgyhogy inkább csak hallgasd el a depressziót és hangsúlyozd a többit ha társat szeretnél találni.
ápr. 20. 14:04
 3/5 anonim válasza:
#2 Senki nem mondja ezt. Depressziósként nőként sem ismerkedünk, mert depressziósan tudat alatt is öngyógyítás miatt keresünk kapcsolatot. Ennek semmi köze a toxikus maszkulinitáshoz, ha depressziós vagy, elsőként magadat kezeled, mert ha nem így teszel azzal magadban és a párodban is súlyos lelki kárt tehetsz.
ápr. 20. 14:30
 4/5 anonim válasza:
#3nak igaza van, nem ez a probléma #2 amit te mondasz. Nem az előítéletekkel van a probléma, hanem azzal hogy egy mentálisan nem egészséges emberrel nem nagyon lehet normális párkapcsolatot kialakítani, mert az állapota miatt nem alkalmas rá. És ez nem sértés hanem tény, ajánlom hogy olvassatok utána pszichológiai könyvekben. Kérdező előbb lábalj ki a depresszióból, aztán láss neki ismerkedni.
ápr. 20. 14:52
 5/5 anonim válasza:
Damn még nincs minden veszve (számomra, ilyen competition mellett) ))
ápr. 20. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!