Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Vannak itt hozzam hasonloan...

Vannak itt hozzam hasonloan nagyobb tulsullyal rendelkeznek (+40,50kg)?

Figyelt kérdés

Rajtam sajnos fiatal lany letemre korulbelul 50 kg tulsuly van, (103 kg vagyok :() es most ket hete kezdtem el dietazni. A leadott kilok teren eddig egeszen sikeres vagyok, bar meg a most elkezdett eletmodom megszokasi szakaszaban vagyok, leven hogy tenyleg nem regota fogyokurazom. Remelem minel elobb belerazodom :) Az lenne a kerdesem, hogy van-e valaki ezen az oldalon aki szinten hasonlo cipoben jar mint en, es van kedve egyutt dietazni :) Gondoltam jo otlet lenne akar tobb emberrel is beszelgetni, tudnank egymast motivalni :)

19/L


2020. júl. 4. 19:32
 1/4 anonim válasza:

Rajtam 20 kiló volt. De már nincs.


Ha szabad kérdeznem, miért csak most kezdted el?

2020. júl. 4. 19:38
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked a leadott 20 kg-hoz! :) De hogy a kérdésedre is válaszoljak, sajnos nem ez az első eset hogy elkezdtem diétázni, már rengeteg sikertelen fogyókúrán vagyok túl. Tudom hogy ez nem valami kecsegtető a mostani fogyókúrám sorsát tekintve, de most érzem azt hogy igazán megértem rá, és véghez fogom vinni ezt a folyamatot. Ettől függetlenül természetesen én is sajnálom hogy ilyen későn jutottam el erre a pontra, és ennyira hagytam elfajulni a dolgokat :(.
2020. júl. 5. 05:40
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én 25 éves vagyok, jelenleg 107 kg. Én is szívesen beszélnék olyannal, aki hasonló cipőben jár. ( Bár nekem azért bonyolult a szitu, mert inzulinrezisztens vagyok, meg pajzsmirigy alulműködésem is van szóval nehezített pályán nyomom ) :D
2020. júl. 7. 14:41
 4/4 anonim válasza:
Hogy állsz?
2020. júl. 23. 14:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!