Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Szeretne valaki együtt elkezde...

Szeretne valaki együtt elkezdeni edzeni, diétázni?

Figyelt kérdés

Jövőhét pénteken szeretném kezdeni, addig van idő összejönni pár emberkének, ha esetleg valaki benne lenne ilyenben, hogy megbeszéljük az aznapi dolgokat, mit ettünk, mit mozogtunk, illetve a havi mérés/fotózás eredményét megosszuk egymással.

Itt privát üzenetben tarthatnánk a kapcsolatot.

22/N



ápr. 13. 10:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Megbeszélhetnénk, kinek mi a terve, mennyit mikorra szeretne fogyni, hogyan stb.

Bármi, ami a témához kapcsolódik.

ápr. 13. 10:42
 2/4 anonim válasza:
Szívesen segítek, otthon vagyok a dolgokban, fogytam 40kgot, jelenleg pedig heti 4-5x edzek konditeremben. Ha bármi kérdésed van (vagy bárkinek) írj privátban és lehet, hogy tudok pár hasznos tanácsot adni.
ápr. 13. 14:41
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első az, hogy én nem szeretnék sok ember között konditeremben szerencsétlenkedni, hanem otthon, saját testsúlyos, valamint kézi súlyzó, szobabicikli és egyéb eszközökkel megoldani az edzést.

Ehhez szeretnék gyakorlatokat kérni, ha tudsz, bár én is tudok párat.

ápr. 13. 15:43
 4/4 anonim válasza:
Amire neked szükséged van, az professzionális edzésterv. Azt ingyen senkitől nem fogsz kapni.
ápr. 13. 15:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!