Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Debrecenben van esetleg olyan...

Debrecenben van esetleg olyan lány, nő, aki jelentős súlytöbblettel küzd?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon az évek során, hogy "társasággal" mindig könnyebben ment a fogyás, nem halogattam a mozgást, és valamilyen szinten bizonyítani akartam a fogyis társamnak is, így könnyebb volt kitartanom. Az elmúlt másfél évben nagyon elhagytam magam, jelenleg 30 kg plusztól szeretnék megszabadulni, ha van esetleg olyan, akinek lenne kedve együtt belevágni, vagy együtt folytatni, örömmel venném!:)

21/l


2020. aug. 8. 19:43
 1/3 anonim válasza:
Szia! Jelen, bár én 76 kg vagyok 165 cm, nekem ez elég nagy súlyfelesleg. Jó lenne beszélgetni stb. :)
2020. aug. 12. 17:16
 2/3 anonim válasza:

"Debrecenben van esetleg olyan lány, nő, aki jelentős súlytöbblettel küzd?"

Áááá, már rég kilakoltatták őket a városból!

2020. aug. 26. 08:30
 3/3 anonim válasza:
Szia. Én 182 cm es 94 kilogramm vagyok. Nem debreceni, de a környéken lakok és Debrecenbe járok iskolába
2020. nov. 3. 23:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!