Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Valikinek nincs kedve közös...

Valikinek nincs kedve közös edzéshez, megbeszélni hogy miket eszünk egy nap stb?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányokra gondolok, de az sem baj ha más

Sosem voltam vékony lány és ez nem is zavart, ahogy mást sem a környezetemből mindenki elfogadott és szeretett így ahogy vagyok. Viszont most új fejezet fog nyílni az életembe és szeretnék én is megváltozni, ráadásul az utóbbi időben még többet szedtem fel szóval nagyon rám fér az életmód váltás.

Még régen volt egy barátnőm akivel együtt edzettem meg minden nap megbeszéltük hogy mit ettünk az nap és nagyon jó volt

Ma már sajnos nincs ilyen ismerősöm akivel tudnék ezért gondoltam hogy írok ide.

17 éves lány vagyok ha ez erdekel barkit is


2021. jan. 3. 05:31
 1/6 anonim válasza:
Amúgy is szeretnék elkezdeni kondizni, ha gondolod, lelkesíthetjük egymást 18f
2021. jan. 3. 09:29
 2/6 anonim válasza:
Ha gondolod, írj. Bár én most éppen izmot építek, de tavaly pár hónap alatt elég korrekten leszálkásodtam :)
2021. jan. 3. 09:34
 3/6 anonim válasza:

Én benne lennék, épp most próbálom újra rendszeresíteni a sportot, a kajánál pedig sokat segítene ha kapnék inspirációt és nem egyedül csinálnám :)

26L

2021. jan. 3. 11:34
 4/6 anonim válasza:
Én is benne lennék..20/L
2021. jan. 4. 20:41
 5/6 anonim válasza:
Ha gondolod írj. 28/L
2021. jan. 5. 06:16
 6/6 anonim válasza:
Igaz, nem mai kérdés, de azért írok, ÉÉÉÉÉÉÉÉN, ÉÉÉÉÉÉÉN, ÉÉÉÉÉN. 25N
2021. jan. 27. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!