Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Van valaki, akinek segített...

Van valaki, akinek segített fogyókúra partner a fogyásban?

Figyelt kérdés
Most vettem csak észre, hogy van egy ilyen téma. Kacérkodok a gondolattal, hogy keresek én is egy fogyi társat, de előtte kíváncsi vagyok a véleményetekre. Valaki próbált már ilyen módon fogyni?
2021. szept. 2. 10:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát nekem még nem
2021. szept. 2. 10:12
 2/11 anonim válasza:

Még nem próbáltam, de gondoltam rá, hátha motiváltabb lennék. Viszont nem tudom tényleg segítene-e, vagy hogy működne egyáltalán.


L

2021. szept. 2. 10:24
 3/11 anonim válasza:

Nekem van egy, discordon tartom vele a kapcsolatot mivel Németországban él.


Egészen jó. Heti szinten megosztjuk egymással a törtenteket, tapasztalatokat.

Sokszor a fogyókúra nem lineáris így jó tudni hogy nem csak te nyüglődsz a fogyással hanem ő is.

Én is volt hogy platóztam vagy lebetegedtem, ővele is volt hogy megsérült a lába futás közben és 3 hétig nem tudott sportolni.

2021. szept. 2. 11:01
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 És mivel motiváljátok egymást? Tudtok egymás számára hasznos tippeket adni? Mennyi kg ment le eddig? :D
2021. szept. 2. 11:29
 5/11 anonim válasza:

4-es: Eddig 20 kiló

Az a jó hogy egy magasak vagyunk, ő egy évvel fiatalabb nálam. És ugyanarról a testsúlyról indultunk :) .

(187cm, én 29 ő 28, 140 kilóról)


Hát hogy hogyan motiváljuk egymást? Szerintem leginkább azzal hogy akkor is próbálkozunk továbbvinni a fogyókúrát amikor nem nagyon akar menni.

Az interneten mindenki a sikersztorikat látja. Előtte-utána képeket.

Hogy mennyire boldogok vékonyan.

De senki sem lát bele a hétköznapokba. Azt amikor megakad a fogyás, vagy amikor valami váratlan dolog történik és akkor önhibádon kívül nem tudod folytatni.

A depressziós időszakokat, amikor nehéz rávenned magad hogy bármit is csinálj.

Vagy amikor kiégtél mert már 3 hete nem mozdul a mérleg pedig te mindent megtettél és tartasz 1-2 hónap szünetet.


Igen amúgy közösen rájöttünk dolgokra :D

Amire elsőre jöttem rá hogy próbáltam spórolni a zsírbevitelen.

Meg hogy mennyi kalóriát tartalmaz 1 étel, próbáltam a legkalóriaszegényebb alternatívákat kitalálni.

Hát ez nem jó mert a zsír nagyon fontos a hormonok megfeleló működéséhez.

Akkor volt hogy csak 3 órákat tudtam aludni, alig volt energiám, levertnek éreztem magam.

Utána vettem mangalicazsírt és azzal kezdtem főzni. Nem zsíroztam túl az ételeket csak annyit hogy legyen benne valamennyi.

Aztán ott van a nyomelem bevitel. Nyomelemek, illetve vitaminok.

Azok hiányában nem jól működnek az idegösszeköttetések.

Nyilaló mellkas, gyakori izomgörcs a lábban, koncentrációvesztés, stb

Az utolsó amit találtam az a szénhidrátbevitellel kapcsolatos. Diéta közben nyilván a cél az volt hogy minél kevesebbet egyek.

Mikor szünetet tartottam és elkezdtem átlagos ételeket enni akkor jobb lett valamennyivel a hangulatom.

Szóval érdemes jól belőni a makrókat


Meg még önbizalmi tippet adtam neki. Félt kimenni biciklizni mert hogy megnézik közben. Írtam neki hogy amikor én sétálok akkor én is kb. csak 5 másodpercig látok valakit, amíg mellettem elsuhan, és az agyam tulajdonképpen meg sem jegyzi hogy ki ült a biciklin.

2021. szept. 2. 12:55
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Királyul hangzik. :) Ügyesek vagytok. :)
2021. szept. 2. 13:02
 7/11 anonim válasza:

6-os: Köszi :D


És veled mi a helyzet? Fogyózni akarsz?

2021. szept. 2. 13:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen és kíváncsi voltam a tapasztalatokra, hogy mennyire működik ez a fogyitárs a gyakorlatban.
2021. szept. 2. 13:19
 9/11 anonim válasza:

8: ha mondjuk a városodban sikerülne találni valakit akkor lehet hogy még együtt is eltudnátok járni sportolni.

Azt az aspektusát nem ismerem

2021. szept. 2. 13:26
 10/11 anonim válasza:
Egyél borzalmas mennyiségű zöldséget. Az megtömi a hasad, de szinte nullla kalória van benne. És csak fokozatosan, apránként szabad fogyni, különben cukorbeteg leszel.
2021. szept. 3. 11:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!