Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Helooo, fogyópajtit keresek...

Helooo, fogyópajtit keresek 😸 (?)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 2-4 kilót szeretnék leadni, nem vagyok dagi, csak elég torz képem van a testemről, és képtelen vagyok így elfogadni magam, hiába mások szerint még híznom se ártana XD


Kb egy hozzám hasonló személyt keresek, akivel mindig megtudjuk beszélni hogy mit ettünk aznap, és biztatni egymást, tanácsokat adni, meg ilyenek. Egyedül ugyebár minden sokkal nehezebb..


Remélem itt találok egy ilyen személyt 🥺



2021. szept. 13. 17:16
 1/7 anonim válasza:
Én lehet okés lennék, de viszont nem hölgy vagyok, probléma?:D
2021. szept. 13. 17:27
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem probléma :D
2021. szept. 13. 17:36
 3/7 anonim válasza:
Akkor dobj egy üzit:D
2021. szept. 13. 17:38
 4/7 anonim válasza:
2-4 kilót? Az egy-két hét alatt lemegy, ennyi időre keresel fogyópajtit? És ha lemegy mi lesz?
2021. szept. 13. 17:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig én mindig gyorsan túl akartam lenni ezen, de mindig csak rosszabb lett, úgyhogy egészségesen szeretném csinálni, heti fél kilót szeretnék leadni. Ha úgyszámoljuk akkor ez már eleve 8-hét. És utánna is szeretném tartani magam az egészséges étrendhez, úgyhogy szeretném ha sokáig itt lennénk egymásnak, persze mikor én elértem a célom, nem hagynám magára. Nem tudom ki csinálna ilyet egyáltalán
2021. szept. 13. 18:13
 6/7 anonim válasza:
Szereted a cicákat?:)
2021. szept. 13. 20:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Igenn :)) 😽
2021. szept. 13. 20:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!