Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Valakinek van kedve holnaptól...

Valakinek van kedve holnaptól életmódot váltani és ezt közösen csinálni ??

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok, sajnos érzelmi evő. Próbálok ezen változtatni, sok ezzel foglalkozó pszichológiai témát olvastam, néztem az elmúlt időszakban. Olyan partnert keresek akivel tudjuk tartani egymásban a lelkesedést, napi szinten online. Akivel még lehet beszélni ki mit és miért eszik, mennyit sportolt aznap

2021. dec. 31. 13:03
 1/7 Miss Endzsi válasza:
Én nekiállok újra edzeni. Elkezdeni nehéz csak, de azt nagyon.
2021. dec. 31. 17:40
 2/7 anonim válasza:

Én egy teljes átalakulást szeretnék 2022 ben.

Nem tudom mennyire lenne meg közös hang, de ha úgy van szívesen. 😁

23/f

2021. dec. 31. 20:44
 3/7 anonim válasza:

Én csak tavaszi időszakban tudom tervezni az edzést újra. Konditerem nagyon drága, a lakás nagyon picike.


Evés, mint pótcselekvés az aszketikus gondolkodásra szoktatással - ezt fogom csinálni, már elő tréningezek - meg fog szűnni.


Ui: ha egyszer már régebben végigcsináltam keményen, most is menni fog!!!


47/N

2022. jan. 6. 17:20
 4/7 anonim válasza:

Mennyit szeretnél leadni? Hogyan szeretnél fogyni? Diétával és/vagy mozgással?

30F

2022. jan. 26. 17:13
 5/7 Miss Endzsi válasza:
Haladok, már normálisan eszem, nem vagyok úgy depresszív sem, te hogy vagy kérdező?
2022. jan. 26. 17:57
 6/7 anonim válasza:

Érzelmi evőnek azt javaslom, hogy a vásárlásnál kezdje a fogyást !

(nem mindegy hogy mit teszünk bele a kosárba)

- Ha zöldség gyümölcsöt veszel, abból nem árt meg ha érzelem hatására neki állsz csemegézni unalomból.

- Sőt javaslom külön vegyél olyan ételt (RÉPA) - ami ott legyen kéznél a számítógép mellett.

- És ha rád tőr az EHETNÉK, akkor a kéznél lévő RÉPÁ-ból annyit ehetsz amennyit csak akarsz !

2022. febr. 3. 18:53
 7/7 anonim válasza:

Az életmód váltásra a MOST nál nincsen jobb alkalom.


Tudod, a holnap sosem fog eljönni... mindíg csak A MOST VAN :)

2022. jún. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!