Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdekelne gyors tartós fogyás...

Érdekelne gyors tartós fogyás Akar lehet benne bio tech USA termek is Valakinek bevált tipp?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék gyorsan fogyni?

Igazából 10 -15 kg lenne amit le szeretnek adni hamar

Csak hamarosan lesz egy esemény amire nagyon jól kell kinéztem és a plusz kiló zavar



#biotech #Szépség v
2021. júl. 21. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. 10-15 kg egészséges leadásához 3 hónap legalább kell kb., de inkább ilyen 4-5 hónap. Ha mostanában lesz az esemény, akkor akár éheztetheted is magad, akkor sem fog lemenni annyi kiló.
2021. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Napi 2 óra edzéssel, heti 6 nap 2 hónap alatt megleszel vele
2021. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegyük hozza én alapból gyorsan fogyó típus vagyok . Csak más taktika is érdekelne
2021. júl. 22. 12:23
 4/4 anonim válasza:
Ruházz be egy fitness-órára, ami méri a napközben elégetett kalóriamennyiséget. Törekedj arra, hogy átlag napi kalóriaégetésed 3000 kcal felett legyen (séta, tánc, súlyzós edzés segít). Ha követed az egészséges táplálkozás elveit akkor napi 2000 kcal körüli beviteled lesz, ne éhezz! Ez heti 7000 kcal deficit, ha nincs semmilyen hormonális stb problémád, akkor így heti 1 kg mínuszt tudsz elérni.
2021. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!