Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Csajok! Életmódváltás, fogyás,...

Csajok! Életmódváltás, fogyás, tapasztalatcsere - jöhet? :)

Figyelt kérdés

Üdv,43 éves nő vagyok. Első körben 30-40+ -os csajokat keresek, akik jelentős súlyfeleslegtől szabadulnának, illetve mostanában kezdtek életmódváltásba vagy tervezik elkezdeni, de azt is szívesen fogadom, ha valaki már elérte a célját.

Olyan emberekkel szeretnék kapcsolatot kialakítani, akik tudnak időt szánni beszélgetésre és nem pedig, alig vagy - mindenféle egyéb elfoglaltság miatt - egyáltalán nem partnerek.

Nem feltétel a napi kontakt, de lehetőség szerint valami rendszerességet tudjunk belevinni. :)

Természetesen nem csak a diéta vagy testmozgás lehet a téma.

Sok minden más is szóba jöhet, pl. személyiségfejlesztés, kreatív hobbik, stb., de leginkább az érdekel, ki milyen diétába kezd, kinek mi vált be.

Trollok kíméljenek légyszi, nincs kedvem a degradáló vagy infantilis megnyilvánulásokra. Hálás köszi előre is!

Megkeresések jöhetnek privátban is. :)



2022. ápr. 24. 19:37
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Engem érdekel a dolog, de még sosem kerestem innen fogyókúra partnert.

Hogyan kezdjünk neki? :)

2022. ápr. 24. 19:49
 2/6 anonim válasza:
Csak kíváncsiságkép, mennyi cm/kg vagy?
2022. ápr. 24. 19:52
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Szia, még én sem próbálkoztam ilyesmivel. :)

Kezdetnek írtam privát üzit.


#2 167/98, van dolog gazdagon. :)

2022. ápr. 24. 20:09
 4/6 anonim válasza:
Sok sikert!
2022. ápr. 25. 07:49
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 köszi :)
2022. ápr. 27. 19:25
 6/6 anonim válasza:

Én mostanában próbálkozom azzal a fajta kalóriaszegényebb étrenddel, amit egy férfi ismerősöm szorgalmazott, hogy jobban nézzek ki.


Mivel nemrég lett csak hosszabb kihagyás után munkahelyem, ezért már nem vagyok anyagilag kiszolgáltatva annyira. (Sportolok is.)


Ha még aktuális a kérdés, írhatunk egymásnak! :)


40+ nő

2022. jún. 29. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!