Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » 170/105 férfiként hogyan...

170/105 férfiként hogyan tudnék súlyt leadni ha a sört és az éttermi vacsorát se akarnám elhagyni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 21:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Vagy - vagy.
2023. aug. 25. 22:09
 2/11 anonim válasza:
Kiszámolod mennyi a sör és a vacsora kalóriája, aztán, ha fér még bármi a napi kertbe, akkor azt eheted, ami belefér. Némi mozgással vagy a fogyást gyorsítod vagy a keretet növeled.
2023. aug. 25. 22:53
 3/11 anonim válasza:
El kell menni rendszeresen futni hosszabb távokat, nem sok olyan futót látsz aki tíz kilométerek fut és kövér lenne:)
2023. aug. 25. 22:59
 4/11 anonim válasza:
Shrek hìzott 5 kilót :D
2023. aug. 26. 18:45
 5/11 anonim válasza:
Ezentul sörből 1 decit igyál meg naponta, étteremben meg egy répát rendelj vacsorára
2023. aug. 26. 19:23
 6/11 asteck válasza:

Olyan 42 éves férfi vagyok, aki mindig küzdótt a súlyával, de szeret enni, és sörözni. Voltam 190/120, 190/88, most folyamatos edzéssel, odafigyeléssel 190/95 vagyok, de ennek java izom, így elégedett vagyok. Röviden a válasz, sehogy. Az első amit el kell hagyni, az a kiadós vacsora, mert az szinte csak zsírrá válik. Úgy férhet bele, ha az ebédet teljesen elhagyod, de akkor is hízol tőle, csak kevesebbet. Másik megoldás, hogy rengeteget sportolsz mellé, ami mondjuk 3 óra kerékpározás aznap, vagy másnap. Fogyni így sem fogsz, ha nem hagyod el, de nem is fogsz hízni. Sörözés max heti egyszer, de inkább kéthetente, de akkor sincs rendes vacsi, vagy nassolás közben, különben bukod az egész hét munkáját.

És, hogy még kicsit feldobjalak, ez az évekkel csak szarabb lesz.

2023. aug. 27. 07:48
 7/11 anonim válasza:
A rendszeres, intenzív sport beépítése a mindennapokba, legalább heti három alkalommal.(hétfő-szerda-péntek) Az éttermi vacsora legyen grillezett sovány hús és köretnek zöldségsaláta.
2023. aug. 27. 10:00
 8/11 anonim válasza:
Marad a sör, vacsi nélkül.
2023. aug. 30. 06:58
 9/11 benboglar válasza:

SEHOGY !!!

Kiadós vacsora éjszakára ?? csak amennyi jól esik, de lehet,hogy a gyomrod már olyan tág, hogy nem tudja,mi az elég !!

A sörről pedig köztudott, növeli a pocakot !! Tehát a sörről bizony le kéne mondanod, mert a 170 centiddel lassan gurulsz!!

Vagy mindegy neked ?? Te tudod !!

Teljesen át kellene állnod az étkezés és sörfogyasztás mérséklésével! De ehhez akaraterő szükséges!Van neked ?? Ha van,sok sikert !! Fentebb nagyon jó tanácsokat kaptál 6-ostól is, mert a mozgás nélkülözhetetlen, hiszen a kiadós vacsorád után lefekszel és minden zsírrá válik benned !!

2023. aug. 30. 13:21
 10/11 anonim válasza:

Csökkenteni kell a sörikét és a jó vacsikat.

Miért? Egyértelmű azt hiszem. Igyál olyasmit amiben alig van kalória.

Vizet, izesítheted ahogy akarod csak ne cukorral, vagy ne cukrosat.

Télen Teázom, nyáron ugyan ez csak hideg. Sör heti 1 van.


Vacsora. A napi össz kalória a lényeg, de ha tele a gyomrod pláne ha nehéz a kaja, tehát hús ilyesmi akkor nehezen emészted nem alszol jól.

Ha megvan min 7 óra alvás rendszeresen 8 még jobb az inzulin reakciód is jobb, kevésbé hízol, könnyebben fogysz. Ezért van az hogy kalória már 200-300 al kevesebb mint a napi mennyiség még is iszonyúan nehezen mennek le a kilók. Mert nem alszol. Ja bingó. Nekem is ez volt. Bagoly vagyok tudom. Szóval ez jelentette az áttörést.


Táplálkozás az első, a mozgás a második. Hiába mozogsz ha zabálsz.

És zabálni jó... Ez van :) Pláne ha egészségtelen...

Ha sokat mozogsz akkor zabálhatsz is némileg. Nem leszel szálkás de elhízott sem.


Neked vállalható életmódot kell bevezetni. Hirtelen sanyargatással mindenki tud fogyni, de az csak ideig óráig megy. Aztán ha elérsz egy célt felzabálod a hűtőt.

Szóval csalást is kell beiktatni hetente egy keveset. Hogy ne csak a sanyargatást érezze az ember. Ez ilyen lelki nyavaja igen.


Alapvetően a kalóriával kell alámenned, és növelni kicsit a mozgást. Lehet egyik is elég.

Nehéz, ezzel küzdök én is. Van rajtam jó alaposan. Covid előtt úgy ahogy ment a kordában tartása, a HO meghozta a hízást. Összeomlott az életem, a mozgás elmaradt szóval viziló lettem. Mert úszni járok.

Lényeg hogy január óta 15kg lement. Van hogy meg se mozdul a mérleg van hogy megy lejebb. Rendszertelen az életem nem tudok úgy és annyit mozogni mint előtte, de étkezéssel alá megyek.


Nekem az jött be hogy nem reggelizem. Ha nagyon éhes vagyok akkor valami apróságot. De répa vagy paradicsom mindig van itthon az kitart délig. Délben rendesen eszem, amit megkívánok, persze nem szénhidrát bombát. Sajnos kreatív munkám van így szánhidrát nélkül nehezen megy a meló, szóval ilyen teljes kiőrlésű keksszel turbózok ha érzem leblokkolok. Pár szem. Nem jó az íze szóval kicsit se kívánom. Vacsorázni így efektíve nem szoktam. 4 után kerülöm az evést hogy jól tudjak aludni. Lájtosan töltöm magam ha kell, Főtt tojás, sajtok, zöldség ami jön, néha virsli. JA nem ez a full legegészségesebb, nem számolom a kalóriákat, de nem érzem sanyargatásnak és működik, ha lassan is. 8 hónap alatt 15kg szerintem okés. Nyaraláson sajnos a tendencia megakadt :D De nem híztam.


Nekem +13cm/+10kg a kérdezőhöz képest.


Korral ez ráadásul egyre nehezebb is.


Leggázabb azonban hogy az emberben amikor nincs tele a gyomra a vér csak úgy lézeng, aztán ilyen lelki nyavalyák vannak. Jól csináltam, izé de ez nem úgy lenne jó. ÁÁ ezt elbaxtam. Ezért mérgesek, de amaz jó. Ezt nehéz leküzdeni. :D

Erre van itthon étcsoki persze nem ilyen 50% os kamu, hanem 91% os.

Hétvégén pedig lehet csalni, nem hülyére eszem magam, de ha valami hét közben kimarad és nagyon szeretném akkor ilyenkor szoktam. Tésztás kaják, Édesség, sör. Viszont van egy szabály hogy hányat lehet a hétvégén. Meghúzod a határt és tartod magad hozzá. Szombatonként reggel elég mérlegelni, többi napon nem stresszel. ÉS hipp hopp szenvedés nélkül megy. Sajnos oda kell figyelni.

2023. aug. 31. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!