Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A társkeresőn férfiként...

Deleted kérdése:

A társkeresőn férfiként szinte soha, semmilyen levelet nem kaptok?

Figyelt kérdés
Ez annyira fájó dolog, hogy beszélni sem szoktak róla, pedig fontos lenne. Ha valaki tejel nekik, a nők akkor sem válaszolnak.

2023. júl. 1. 23:05
A kérdező szavazást indított:
Gyakran szoktam válaszlevelet kapni
Nagyon ritkán kapok válaszlevelet
32 szavazat
 1/9 anonim válasza:
Mert annyira bugyuták vagytok, hogy beregisztráltok ilyen kamu oldalakra, ahol egy db élő nő sincs.
2023. júl. 1. 23:23
 2/9 anonim válasza:
Lehet kapni azért elég jól.
2023. júl. 1. 23:36
 3/9 anonim válasza:
Társkeresőket egy hónapja próbáltam ki, de nagyon "róka fogta csuka". A matchek kis része válaszol, pedig nem egy "szia, mizu" vagyok. De aki válaszol azokkal nagyon sokszor randiig el tudom vinni, csak ott derülnek ki fura dolgok, és romboló magatartást nem akarok magam mellé.
2023. júl. 2. 01:41
 4/9 anonim válasza:

Rosszul nézel ki? Én az elmúlt egy hónapban a matcheim közül az általam legjobbnak tartott 10 nőnek írtam privátot, mind válaszolt, 8-al hamar összejött a szex, 2 komolyabban akar ismerkedni. A 8 lányból 3-an többször is akarták a dolgot, szóval lehetsz sikeres.


18 f

2023. júl. 2. 09:19
 5/9 anonim válasza:

Te jó ég!


Mi ez a "prémium" tagság?!

2023. júl. 2. 10:23
 6/9 anonim válasza:

Nagyon ritkán. Sajnos a társkeresők az átlag alatti nőknek kedvez. Egy nőre jut kilenc férfi. Egy átlagos kinézetű, normális gondolkodású, rendezett anyagi körülményekben élő nőnek nincs szüksége ilyenekre.

Sokat nem szabad várni ezektől az oldalaktól. Ürítésre fog akadni valaki, de ennyi.

Ezt adta a kereslet-kínálat.

2023. júl. 2. 11:27
 7/9 anonim válasza:
Miért beszélnénk róla? Ha a férfival történik valami negatív és le meri írni, akkor egyből azt mondják, hogy ne sírjál meg picsogjál.
2023. júl. 2. 13:23
 8/9 anonim válasza:
#7: Ez így igaz. Plusz csak és kizárólag te csinálhatsz mindent rosszul, bezzeg ha egy nő panaszkodik, akkor mindenki ott liheg körülötte, hogy "jaj, szegénykém, ezek a disznó pasik". Egyébként én nem általánosítva szoktam leírni a mondókámat, mindig konkrét eseteket mesélek el a csajokkal való ismerkedéseimről, de akkor is mindig csak belekötnek a dolgokba, meg oda lyukadunk ki, hogy biztosan én vagyok a hibás. Holott nem tudok normálisabb és érdeklődőbb lenni annál, mint amilyen vagyok, és a külsőmön sem tudok sokat változtatni. A Badoo katasztrófa, a Randivonalon írtam pár nőnek, abból egy válaszolt, de a következő levelem után már el is tűnt. A Fb-os társkeresőn rengeteg csajt megjelöltem, abból lett pár match, de vagy nem válaszoltak az üzimre, vagy elkezdtünk beszélgetni, de abból sem lett semmi (igaz, az egyik csaj lengyel volt). A nők nagy része borzasztó felszínes és válogatós a való életben is, hát még a netes társkeresőkön, de azért szívesen előadják, hogy nekik milyen nehéz a netes társkeresés.
2023. júl. 2. 18:41
 9/9 A kérdező kommentje:

Az életben nincs túl sok lehetőségem ismerkedni,tudatában vagyok annak, hogy ostobaság ilyen helyekre regisztrálni. Kultúrált megfogalmazással, kedves hangvételű leveleket küldök szét a közel kétmilliós fővárosban. Több ezer levelet küldtem már el életem során. Egyetlen társ sem maradt meg mellettem, így élek negyvenes éveim elején. Lelkemben a kapuzárási pánik uralkodik, ami arra kényszerít, hogy újabb előfizetést vásároljak ott, ahol az esélyeim gyakorlatilag a nullával egyenlőek. Azok, akik nem Prémium tagok, szinte semmilyen szolgáltatást nem vehetnek igénybe. Én nem szexpartnerre utazom. De van itt egy dolog, amiről nem beszélnek! Egy nőnek elég kinyújtani a kisujját és udvarlók tömege sereglik köré. Ekkor a nő kiválasztja a legjobb udvarlót, aki egyben általában a legnagyobb bunkó is. Kiberszörnnyel küzdünk és a mesterséges intelligencia a legokosabb embereket is legyőzi. A mindenkori kormány mind a mai napig a nemzethalál előidézője. Brutális esélytelenség egy nőre kilenc férfi. Anonym, "Ha férfival történik valami negatív dolog", az is ugyanúgy fontos, a férfi is érző lélek és vannak néha könnyei is, az emberiség felét teszi ki és nem ezt érdemli. Persze a pletykák össztűz alá veszik. A nők ösztönösen minden ismeretlen embertől félnek, így a szingliktől is. Emberéletek tönkretétele az üzlet kedvéért? A nagy kultúrális különbségek kiütköznek, Anonym, kívánom, hogy találj egy olyan nőt, aki felér téged szellemileg és nem csak a háziállatokra figyel és mindig ugyanazt az öt mondatot ismételgeti. A Randivonal plakátol a városomban. Anonym, a "felszínes" kifejezés nagyon jól illik a nőkre, köszi, hogy ráébresztettél erre.


Köszönöm mindenkinek, aki olvassa a blogot, hát még annak, aki ír is!


Váljék hasznunkra lelkileg is ez a blog!

2023. júl. 28. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!