Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Hobbiszintű, de rendszeres...

Hobbiszintű, de rendszeres edzéshez találok velem kb egyidős, szintén hímnemű edzőtársat? KONDI, WORKOUT, FOCI, TENISZ, LÁBTENGÓ, VíVÁS, BOKSZ témában. Kezdőként, kondi-workout téren újrakezdőként, Bp XVI. kerületében. Edzőcucc minden sportághoz van.

Figyelt kérdés

32 F, Bp XVI ker.


Nem vagyok macsó alfahím, inkább értelmes beszélgetést kedvelő értelmiségi gondolkodású típus, edzés közben is. Magamhoz hasonlót keresek.


Fő célom egy egészséges, fitt testalkat kialakítása, és a mozgás élvezete. Kezdő, bénázó edzőhaver is jöhet, csak legyen lelkes! :)


NEM burkolt szexhirdetés, hanem szóról szóra az az edzőtárskeresés, aminek látszik, se több se kevesebb!


Ha érdekel, írj! Köszi :)



2021. ápr. 28. 13:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
privátban válaszoltam!
2021. ápr. 29. 12:50
 12/15 anonim válasza:
Én az erzsébetligetben vívok, és tenisz egyesületet is ismerek a csömöri úton. Ha nem szeretnél egyesületben, de ott biztos találsz valakit.
2021. máj. 12. 19:56
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi, de az a baj, hogy én olyan szinten csak hobbiból játszanék, hogy egy profinak az kínszenvedés lenne. Egyesületre meg hasonlókra meg sosem volt anyagi lehetőségem.

Saját cuccokat is amiatt vettem, mert azokat csak egyszer kellett megvenni, és azt hittem, találok hozzá edzőtársat is, mert ki ne szeretne sportolni - hát, kiderült, hogy senki. 6 éve keresek edzőtársat, neten is, ismeretségi körömben is, még villanyoszlopra ragasztott hirdetéssel is próbáltam. Semmi, két meleget leszámítva, akik burkolt szexhirdetésnek hitték. :/


De rendes tőled, hogy írtál! :)

2021. máj. 12. 20:02
 14/15 anonim válasza:
Szia! Én szívesen sportolnék veled. Én is edzőtársat keresek és érdekel elég sok sport, magam is űzök, űztem néhányat amatőr, hobbi szinten. Bp-en lakom.
2021. máj. 14. 17:13
 15/15 anonim válasza:
Ennyi sportot:-0. Kemény vagy! Ha újbudai lennél, izomépítésen elgondolkodnék...
2021. júl. 5. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!