Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek lenne kedve hosszabb...

Valakinek lenne kedve hosszabb kerékpár túrára?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 08:47
 1/7 anonim válasza:

Pár részletet azért elárulhatnál...


Honnan indulnál, milyen jellegű terepen, mit értesz "hosszabb" alatt, milyen korosztályból vársz jelentkezőket, stb....?

2021. máj. 27. 10:48
 2/7 anonim válasza:
Jo neki a 12/l is szerintem
2021. máj. 27. 11:09
 3/7 anonim válasza:
Túratárs oldal
2021. máj. 27. 12:37
 4/7 anonim válasza:

Mit értesz hosszabb alatt?

20-30 km-nél hosszabb?


Eseteleg 200 km-es?

Netán El-camino oda-vissza?


Annál azért kevesebb?

..vagy több?


Honnan indulnál, Budapestről?

Szögedről, vagy Hátvánból?


A hosszabb túránál talán mindegy is 300km ofa vagy vissza, ha körbe akarod tekerni a földet, akkor egy amagyarországnyi távolság már nem oszt, mem szoroz.


Azért kérdezi mindenki, hogy hány km-t tervezel, mert egy kezdőnek 3 km is sok lehet.


A másik meg, azért kérdezzük honnan indulnál, mert mondjuk Te Siófokon laksz. mondjuk én meg budapesten. Lehet, ha azt mondom, menjünk ki a Dunakanyarba, az nekem odáig csak 30 km, de neked Mondjuk Körösszegapátiból 336km

Ezért lenne érdemes legalább a körzetet megadni, merrefelé mennél?


Nagyjából milyen kondícióban lévő túratűrsat ketesel?

Olyamt aki Karancslapujtőről elment már az erdőig és visszafelé is bírta, amikor előkerült a bozótosból a medve?


Csak tudja az ember, kb mi számít hosszabbnak a meglátásod szerint, és mi a közös indulási pont?


Na jó, megyek aludni, mert így oda sem találok, ahonnan indulni kellene..

2021. máj. 31. 03:04
 5/7 anonim válasza:
Jogosak a 4-es megjegyzései. :)
2021. máj. 31. 10:34
 6/7 anonim válasza:
Hát én szeretem Niedermüller Pétert
2021. jún. 24. 18:42
 7/7 anonim válasza:
Nekem lenne, szoktam is menni
2021. szept. 23. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!