Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Ha futni, vagy biciklizni...

Ha futni, vagy biciklizni indultok jobb társaságban, vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Miért egyedül, vagy épp társaságában indultok el?

2020. júl. 27. 01:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyedül. A saját tempómban mehetek, nem kell senki után sietnem, v. esetleg várnom rá, el lehetek nyugodtan a gondolataimban, ott állhatok meg ahol jól esik és mindezt magyarázat nélkül.
2020. júl. 27. 06:37
 2/11 anonim válasza:
Egyedül, úgy és arra megyek, ahogy jólesik, közben hozzám, az én tempómhoz se kell senlinek alkalmazkodnia.
2020. júl. 27. 07:52
 3/11 Lena7 válasza:

Én társaságban is szeretek, meg egyedül is.


Társaságban ezért szeretek:

Tudok beszélgetni az emberekkel (mielőtt lelennék szólva, nem, nem egymás mellett megyünk)


Meg ha társasággal megyek, akkor ők tudnak mutatni új helyeket/útvonalakat, meg az is jó szokott lenni, amikor együtt felfedezünk egy új ismeretlen helyet.


Egyedül:

Tudok gondolkodni magamban, nincsen arról vita, hogy ki merre akar menni, milyen sebességgel menjünk stb

2020. júl. 27. 08:26
 4/11 anonim válasza:

Biciklizni nem szeretek, nincs a környéken kerékpárút, és az autók között nem fogok.

Futni szoktam. Inkább egyedül szeretek, mert nem igazán jó, ha közben folyamatosan beszél hozzám valaki. Nem lehet beszélve normálisan futni. Egy barátnőmmel szoktam, ha nem egyedül megyek. Vele meg úgyis találkozunk egyébként is, szóval nem akkor akarunk mindent megbeszélni :) Csak akkor jó valakivel, ha hasonló tempóban és hasonló távot akar futni.

2020. júl. 27. 10:09
 5/11 anonim válasza:

Futni inkább egyedül, ahogy az előző válaszolók is írták, a saját tempódban mehetsz, jobban oda tudsz figyelni magára a futásra koncentrálsz. Viszont ha társaságban futsz akkor a légzésre nagyon oda kell figyelni, mert miközben beszélgettek rosszul veheted a levegőt.


Bringázni viszont simán mehetsz társaságban, sőt én ajánlom is. Ha nagyon szeretnél zenét hallgatni közben, akkor vigyetek egy hangfalat, úgy talán még szórakoztatóbb is, csak nagyon figyeljetek az útra, lehetőleg bicigli úton menjetek. :)

2020. júl. 27. 10:28
 6/11 anonim válasza:

Én egyedül szeretek menni, mert akkor nem kell a társaim tempójához igazodnom, vagy megállnom miattuk, ráadásul arra mehetek, amerre csak én szeretnék. :D


Különben is magányos természetű vagyok.

2020. júl. 27. 11:29
 7/11 anonim válasza:

Én mind a 4 verziót szeretem.


Egyedül bringázni - Néha kell. Jól esik letekerni pártíz km-t és a halálba izzasztani magam.


Társaságban bringázni - Ezt főképpen ha van rá okom. Mondjuk egy új downhill pálya vagy valami. Vagy egyszerűen csak így jött ki és megláttuk egymást tekerés közben. De annyira nagyon ezért nem vagyok oda.


Egyedül futni - Ezt csak akkor ha szükségem van rá. Szépen a hegyi utakon futni, az erdős területeken. Szeretem, hogy friss a levegő, csend van, illetve csak a természet hangjai. Ezt általában napfelkeltekor szoktam. Csodálatos az elmének. Egyszerűen jó érzéssel tölt el a látvány, az illatok, a hangok.


Társaságban futni - Ez általában a parknál/tónál szokott történni. Van pár futótársam itt a környéken, főképpen 30-as anyukák akik jól akarják tartani magukat (és sikerül is nekik a fene egye meg...a nyújtásnál mindig oda kell figyelnem, hogy ne bámuljam őket túl feltűnően), vagy egyetemista lányok. Ilyenkor jó megvitatni a környékhez kapcsolódó dolgokat, a gyerekeikről vagy az egyetemről, vagy a munkámról beszélgetni.


23/F

2020. júl. 28. 03:26
 8/11 Csiß válasza:
Én egyedül szeretek, mert nem akarok más tempójához igazodni.
2020. júl. 28. 12:02
 9/11 anonim válasza:
Csak egyedül kerékpározom. Azért, mert akkor a másik fél dumálna, és nem figyelnék semmire sem, amiből katasztrófa lenne.
2020. júl. 28. 21:54
 10/11 anonim válasza:
Én is csak egyedül biciklizem. Nem kell senkihez alkalmazkodnom, nem beszél senki hozzám. Igazi feltöltődés.
2020. okt. 12. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!