Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Hölgyet keresek, aki eljönne...

Hölgyet keresek, aki eljönne velem hétvégén itthon valahova via ferratázni? 27/F

Figyelt kérdés
Olyan érdeklődését várom aki szeret túrázni és szeretne egyben ismerkedni is. :)
2021. aug. 10. 15:52
 1/8 anonim válasza:
Túratárs oldal
2021. aug. 10. 16:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a Ismerkedés » Sporttárs keresés rovat, egyben túratárs keresésére is való.
2021. aug. 10. 16:08
 3/8 anonim válasza:

Senki nem mondta, hogy nem így van, csak egy plusz ötlet volt. Általában köszit szoktak ilyenkor írni, és nem támadásnak veszik.

1.

2021. aug. 10. 16:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy támadásnak veszem, ez az oldal is csak plusz ötlet számomra.
2021. aug. 10. 17:29
 5/8 anonim válasza:
Túrázni szeretek, de utána kellett olvassak, mit is jelent, amit írsz, mivel erről még nem hallottam. De aztán rájöttem, hogy mi is ez, anno falmászást csináltam, igaz 2x, de az nem volt magas.
2021. aug. 11. 12:11
 6/8 A kérdező kommentje:
A falmászás nem veszélyes, ha tudja mit csinál az ember és a társa is, aki biztosítja. Ennél ugyan ez, azért nem az Alpokba mennék ahol másfél óra mászás után ha nem bírsz tovább menni, akkor a helikopter hoz le legfeljebb. :D
2021. aug. 11. 12:44
 7/8 anonim válasza:
Igen azt tudom és figyeltek is. Jó élmény volt. Az fel sem merült bennem. :P Annyit lehet nem is bírnék.
2021. aug. 11. 12:53
 8/8 anonim válasza:
Én elmennék veled, nálunk van, de sosem csináltam. Milyen felszerelés kell hozzá? Lehet vhonnan bérelni?
2021. aug. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!