Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Kinek lenne kedve (és ideje)...

Kinek lenne kedve (és ideje) reggelenként a városmajori futópályán tempós lépésekben elkezdeni kocogni velem?

Figyelt kérdés

Időpontok megbeszélés szerint. Főleg irodai ülő munkát/számítógépes munkát végzőknek tenne elsősorban jót. Lehetsz, akár sokadjára újrakezdő is.


Életkor: 18 és 90 év között. Lehet akár férfi, akár nő a jelentkező. Sajnos már nincsenek a televízióadó(k) egyikében sem tornagyakorlatok, mint régen. Legalábbis úgy tudom.



2021. aug. 14. 07:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és akár több futócsapatot is lehetne indítani a megbeszéltek szerinti időpontokban.


Akármilyen napszakról lehet szó, nemcsak a reggeli órákról - hátha valaki ötletet kap a kiírásom nyomán és a lakóhelye szerint illetékes futópályán futócsapatokat alakít.

2021. aug. 14. 07:58
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet akár kora este is együtt menni, nem ragaszkodom feltétlenül a reggeli órákhoz, ha az kényelmesebb...


Reggelenként tehát marad az egyedüllét.

2021. aug. 21. 06:48
 3/4 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Én pont így jártam, ahogy Ön (én túratársat keresek). :( Talán, ha közölné a nemét és az életkorát...látom, hogy Önnek ezek nem számítanak, de talán a jövőbeni edzőpartnereinek igen. Én szívesen Önnel tartanék, de én a pesti oldalon lakom. (Futócsapatot nem akarok alakítani.)
2022. jan. 27. 06:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemsokára 48/N.
2022. jan. 27. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!