Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tudok ennyire koncentrál...

Miért tudok ennyire koncentrált lenni reggelenként?

Figyelt kérdés

Amikor reggel felkelek, olyan angol zenéknek értem betüről betüre a szövegét, amit pl. Napközben sokszor halandzsának hallok. (Jó ez tulzás, de nem értek sokszor szavakat belőle)


Vagy kora reggeli tanórákon olyan nehezebb összefüggéseket vagyok képes felfogni, amiket alap esetben napközbeb 5x kéne meghallgatnom, hogy megértsem.


Hogyan tudnám ezt állandósítani, hogy legalább délutánig kitartson ez a dolog?


2021. ápr. 22. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez van.

Sokkal, de sokkal produktívabb vagyok reggel, mint napközben.

Gondolom ennek köze van a kipihentséghez és a friss elméhez.

Ha odafigyelsz magadra és jót alszol, a tested is meghálálja.

2021. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok, aztán 9-10ora körül, mint akit leutottek.

Hajnal 4-kor felkelek általában.


De én rossz alvó vagyok, egészségtelenül eszek sokszor és vitaminokat sem szedek. Valamint nem is sportolok, amióta a termek bezartak.


Szerintem a fent említett dolgok elengedhetetlenek ahhoz, hogy egész napra kitartson, vagy legalábbis tovább.


Illetve a kis szünetek, megfelelő folyadékbevitel.

2021. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én is kora reggel tudok a legjobban tanulni, koncentrálni, kb 5 és 7 között
2021. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem reggel vagy a legkipihentebb,ha jól pihentél. Akkor még nincs elhasználva energia,csak indulsz.

Vagy csak szimplán a reggeli dolgok jobban foglalkoztatnak,ezáltal mivel vannak motívumaid is,motiváltabb vagy. Ez nem energiát szül,hanem úgy mondanám hogy előhozza amit raktározol energiát.

Illetve kitudja hogy a reggeli hormonszint hogyan van,de azt hallottam hogy vannak napszakok,amikor magas,és erősebb vagy.

2021. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!