Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek van kedve közösen...

Valakinek van kedve közösen edzeni, fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a BME-re járok. Szeretnék elkezdeni a BME Sportközpontban kondizni, a Tüskecsarnokban úszni, valamint a BME Campusok környékén valahol futni. Közben szeretnék egy tartható diétát is kidolgozni. Jó lenne találni egy edző-diétázó-motiváló társat, akivel kölcsönösen segíthetjük egymást :)

2021. szept. 15. 20:03
 1/1 anonim válasza:

Szia. BME sportközpont offos nekem, úszni nem tudok, futni meg túlsúllyal még nem tervezek, de motiválni azt tudok :D Én tavaly decemberben váltottam életmódot, azóta 30 kg-ot fogytam és már "csak" egy 10-es van hátra, de 15-öt tervezek még leadni. Sokáig azt hittem, hogy nagyon nehéz fogyni, pedig nem az, csak pár dologra kell odafigyelni.


Én powerbuilder edzésekre járok, vannak itt is lányok, de ez inkább férfi sport. Ettől függetlenül ha szeretnél beszélgetni, akkor itt vagyok, tudok adni tippeket. 25F

2021. szept. 20. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!