Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne kedve valakinek közösen...

Lenne kedve valakinek közösen fogyókúrázni?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon rászoktam a nassolásra, és hiába mozgok naponta több mint 2 órát összességében, mégis jönnek fel a plusz kilók... Nincs kedvetek csatlakozni egy közös fogyózáshoz? Felőlem csinálhatunk akár különböző típusút is, de így szerintem kitartóbb és elszántabb lennék, biztathatnánk egymást, megbeszélnénk, ki hogy halad, mit csinál! Én úgy 8-10 kg-ot szeretnék leadni. Akit érdekel, írjon! ;)

17L



2013. márc. 19. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én hétfőtől csinálom,67 kg vagyok(160 cm),58 a cel.És te kérdező?
2013. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
177 cm, 73 kg. 60-65 közé szeretnék kerülni.
2013. márc. 19. 16:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen típusú fogyókúrát csinálsz?
2013. márc. 19. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Az étkezésemet nem áll módomban megváltoztatni,csak kevesebb kenyeret eszem,meg kerülöm az édességet,cukros löttyöket. Emellett sokat sétálok,néha sportolok valamit(eddig ezt nem tettem).És te?
2013. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, még nem tudom, a 90 naposat fogom, ha lesz sok zöldség, gyümölcs, egyelőre igyekszem odafigyelni, hogy keveset vacsizzak, és csinálok erősítő gyakorlatokat itthon. Húst, zsíros ételeket, krumplit, tésztát, kenyeret amúgy is keveset eszek, az édesség az, amiből vissza kéne vennem. Csak folyton elcsábulok... :(
2013. márc. 19. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van :/ nagy a kísértés :(( ha meg tudnám állni h ne nassoljak,akk igazán jo lenne...napi 1 órát aerobic-ozom+sulis tesi óra,csak az étrendet kéne talán változtatni,csak nem tudom mit,hogyan,mennyire :/ kéne vmi szigorú előre megirt diétás étrend
2013. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a fogyókúrát 160 cm és 64 kg vagyok. Kb 10-12 kg-ot szeretnék leadni, ha akarod csinálhatjuk együtt. :)
2013. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is beszállhatok?
2013. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze! nekem már meg is van a tervem a jövő hétre, elég szigorú diéta, de én az ilyet könnyebben betartom... :D ha gondoljátok, írjatok üzenetet, és akár naponta beszélhetünk! :)
2013. márc. 24. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!