Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Kezdő lovas vagy és beszélgetnél?

Kezdő lovas vagy és beszélgetnél?

Figyelt kérdés

Leginkább Pest-megyei KEZDŐ lovasokkal beszélgetnék. Ki tudja, még a végén együtt mehetnénk lovagolni. Nincs kimondottan kiválasztott konkrét lovarda, segítsük egymást!😊

19L

Kommentbe írd ki vagy, mi vagy, mik az elképzelések.🙂


2021. dec. 29. 14:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Kommentekben várom elsőkörben, nem privátban. Köszönöm a megértést!
2021. dec. 29. 15:15
 2/8 anonim válasza:
Én nem vagyok lovas, de javaslom, hogy próbáld ki a Star Stable Online nevű játékot, tele van lovasokkal, én már hármat is megismertem ott. Persze ezek a barátságok a játékon belül maradnak, a játékszabály tiltja, hogy bármilyen adatot megadjatok magatokról a másiknak, mint például név, kor, elérhetőség. Azért, mert kiskorúak is játszanak ott, az ő védelmük érdekében.
2021. dec. 29. 15:56
 3/8 anonim válasza:
Habár annyira már nem kezdő, és Pest megye határa, de szívesen beszélgetnék.
2021. dec. 29. 16:57
 4/8 anonim válasza:
Egyszer egy lovas r.nc áltatott. Azóta valahogy nincs gusztusom a lovasokhoz
2021. dec. 29. 16:58
 5/8 anonim válasza:

Hellószia, ló vagyok 😏


Na de viccet féretéve, nekem még anno mikor lovagoltam (nem olyan rég azért, kb 3-4 éve) az jött be legjobban, hogy szétnéztem lovastáborokban, elmentem abba amelyik a legjobban tetszett. Nagxon sok embert megismertem, és van pár akivel a mai napig is tartjuk a kapcsolatot. Ha gondolod tudok is ajánlani egy pest melletti lovardát, én oda jártam (ide nem írnám ki melyik az)

2021. dec. 29. 22:15
 6/8 anonim válasza:
Írj,
2021. dec. 30. 05:31
 7/8 anonim válasza:
Én kezdő ló kezdő, lovas kategóriában vagyok.
2021. dec. 30. 05:32
 8/8 anonim válasza:
írjj
2021. dec. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!