Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valaki lenne az edzőtársam?

Valaki lenne az edzőtársam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta gondolkozom azon, hogy elkezdek edzőterembe járni, mert a jógát kezdem unni, és szeretnék egy kis változatosságot vinni abba, hogy mivel töltöm a szabadidőmet.


Van egy barátom, akire ráírtam, de neki már van edzőtársa, és egyszer említette, hogy nem szeretné leváltani, ezért sem zaklatom többet ezzel. A barátnőimet pedig nem érdekli ez a téma.


Van-e itt valaki, aki hasonló cipőben jár, vagy lenne kedve közösen eljárni?


Elsősorban lányok írjanak, ha lehet.


Fiúkkal sincs semmi bajom, csak gyakorin sok a fura fazon, ettől a csoporttól pedig legszívesebben megkímélném magam :D


21/L



2022. jan. 30. 16:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a belvárosban lakom
2022. jan. 30. 16:40
 2/16 anonim válasza:
Olyan nem kell társnak, aki még nem edzett, de határozottan csinál bármit, amibe belekezd?
2022. jan. 30. 16:42
 3/16 A kérdező kommentje:

Uhh, ez miben nyilvánul meg? :D


Amúgy nincs bajom ezzel, hisz én sem edzettem még, nem is lenne fair ezt elvárnom.

2022. jan. 30. 16:47
 4/16 anonim válasza:
Nálunk a legtöbb csaj egyedül edz, nem is értem minek ragaszkodnak páran ennyire az edzőtárshoz. Amúgy meg nagyobb sikerrel járnál, ha a teremben keresnél társat vagy facen edzős csoportokban, mint itt a gyakorin. Én 4 éve egyedül edzek és jobb is így, ha valamelyik gyakszinál kell segítség megkérek egy ismerőst arcot, aki képben is van azért, hogy mire kell figyelni és mikor nyúljon közbe.
2022. jan. 30. 17:00
 5/16 anonim válasza:

En most kezdtem el edzeni! Pasi vagyok es nem Pesti ha gondolod privatban irj ram es adok ötleteket!

Rajtam 10-12kg van 1het alatt 2.5kilot tűztem ki célul!sok sikert a fogyashoz

2022. jan. 30. 17:06
 6/16 anonim válasza:
Úúúú, mindig ki akartam próbálni, hogy valakit a vállaimra fektetek és úgy guggolok rendes súlyok helyett. Benne lennél?
2022. jan. 30. 18:08
 7/16 A kérdező kommentje:

Persze, de az nem lenne fura, ha random leállnék zaklatni másokat a hülye kérdéseimmel, teljesen kezdőként? Én úgy vagyok vele, hogy mindenki a saját dolgával van ott elfoglalva, és senki sem szeretné, ha miattam fél órával tovább kellene ott lennie.


De jah, ha mást nem akkor mindenképpen keresek egy edzős csopit facen.


5-ös:

Köszi! A tippeket szívesen fogadom, de nem fogyni szeretnék :D

2022. jan. 30. 18:09
 8/16 anonim válasza:
Van kedvem
2022. jan. 31. 03:33
 9/16 anonim válasza:
Lenne
2022. jan. 31. 08:33
 10/16 anonim válasza:
Szia! Melyik teremre gondoltál? Milyen időpontban? Mi lenne a célod?
2022. jan. 31. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!