Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Harmincas bp-i srácként kb....

Harmincas bp-i srácként kb. hasonló korú (kb. 23-43 közötti) férfi edzőhavert keresek! - Vajon találok?... :)

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Harmincas éveiben járó srác vagyok Budapest 16. kerületének széléről. Visszafogott, szolid, egészségtudatos, keresztény értékrend mentén élő, értelmiségi gondolkodású, jóindulatú fickó.


Hobbiszintű kondihoz, workouthoz / focihoz / teniszhez / lábtengóhoz / víváshoz / ökölvíváshoz, és olykor némi játékos versengéshez, fekvőtámasz- és gut punching versenyhez, és hasonló erőpróbákhoz keresem hasonló nemű, korú (kb. max. +/-10 év, tehát 23-45 közötti) edzőhaveromat.


Részemről a cél a sportban való fejlődés mellett a mozgás örömének és a hol bajtársias, hol versengő férfihaverságnak az átélése lenne, persze csak ésszel, egymás testi épségére vigyázva, a biztonságos edzést mindig szem előtt tartva.


A sporton túl, edzés közben szívesen beszélgetek is értelmes dolgokról.


Felszerelésem, edzőcuccaim és helyem minden felsorolt sportághoz van, és a közelben még egy ingyenes füves focipálya is rendelkezésre áll - edzőhaverom azonban sajnos régóta nincs, pedig anélkül a páros és csapatsportok gyakorlása kivitelezhetetlen, a kondizás pedig unalmas...


Hobbiszintű, de rendszeres, megbízható és elkötelezett edzőtársakat keresek, akikre lehet építeni, számítani. Nem baj, ha bénázol, vagy ha teljesen kezdő vagy, edzőtárs híján én is alapszinten vagyok a legtöbb sportágban. A lényeg, hogy legyél lelkes és felelősségteljes, megbízható! :)


Félreértések elkerülése végett (mert sajnos jártam már így korábban) szeretném tisztázni, hogy 100%-ig szexmentes szándékkal keresek valódi edzőhavert, valódi sportoláshoz!


Remélem, ezúttal sikerül! :)


Képek elérhetők a helyről, a cuccokról és rólam itt:

[link]


Köszi, hogy elolvastál, ha érdekel, írj! ;)



#tenisz #hobbi #ökölvívás #vívás #kondi, workout #foci, lábtengó
2022. ápr. 4. 18:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
tamasrichardmagyar[kukac]gmail.com
2022. ápr. 4. 18:10
 2/20 anonim válasza:
Attol fugg, h birod e a tempot meg a sulyt. Mennyit huzol, guggolsz meg nyomsz 6os szeriakba?
2022. ápr. 4. 18:21
 3/20 A kérdező kommentje:
Újrakezdő lennék hosszabb idő után, így két-három hét kellene a formába jövéshez, de komolyan gondolom, és szívesen vállalom be a terhelést a fejlődésért.
2022. ápr. 4. 18:25
 4/20 anonim válasza:
Én is ilyen edzőtársat keresnék,csak bicózáshoz.25F
2022. ápr. 4. 18:27
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 kompromisszum? én bicózom veled, te sportolsz velem, amiket én szeretnék?
2022. ápr. 4. 18:29
 6/20 anonim válasza:

#4 kompromisszum? én bicózom veled, te sportolsz velem, amiket én szeretnék?


Te szerintem meleg vagy.

2022. ápr. 4. 18:48
 7/20 A kérdező kommentje:
Mi van? Mert edzőhavert keresek???
2022. ápr. 4. 18:52
 8/20 A kérdező kommentje:
A hozzád hasonló emberek miatt nem lehet már barátokat találni, mert mindenbe szexet látnak bele. Sajnállak komolyan, hogy ennyit látsz a világból.
2022. ápr. 4. 18:57
 9/20 anonim válasza:

A hozzád hasonló emberek miatt nem lehet már barátokat találni, mert mindenbe szexet látnak bele. Sajnállak komolyan, hogy ennyit látsz a világból.


Szerinted hülye vagyok?

2022. ápr. 4. 19:18
 10/20 A kérdező kommentje:

Szerintem olyasvalaki vagy, aki csak hátsó szándékokat, anyagi és/vagy szexuális motivációt tud elképzelni másokról, mert ha valaki "normális", értelmes dolgokat szeretne, mint pl. egy havert, barátot teniszhez, víváshoz, focihoz vagy kondihoz, akkor az számotokra már elképzelhetetlen, snassz, naiv, vagy tudomisén.


El sem tudjátok képzelni, hogy nem mindenki élete a szex, a pénz, vagy a kéz-kezet-mos elv köré épül fel.


Apámat 30 éve senki nem gondolta volna melegnek, mert azonos nemű edzőhaverral kondizott. Engem igen, mert közben a világ egy liberális szennyé változott körülöttünk, amiben már a "normális" szinte elképzelhetetlen...


Nem gondolok semmit Rólad, csak sajnálom, amiért ennyire torz a gondolkodásod.

2022. ápr. 4. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!