Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Harmincas bp-i srácként kb....

Harmincas bp-i srácként kb. hasonló korú (kb. 23-43 közötti) férfi edzőhavert keresek! - Vajon találok?... :)

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Harmincas éveiben járó srác vagyok Budapest 16. kerületének széléről. Visszafogott, szolid, egészségtudatos, keresztény értékrend mentén élő, értelmiségi gondolkodású, jóindulatú fickó.


Hobbiszintű kondihoz, workouthoz / focihoz / teniszhez / lábtengóhoz / víváshoz / ökölvíváshoz, és olykor némi játékos versengéshez, fekvőtámasz- és gut punching versenyhez, és hasonló erőpróbákhoz keresem hasonló nemű, korú (kb. max. +/-10 év, tehát 23-45 közötti) edzőhaveromat.


Részemről a cél a sportban való fejlődés mellett a mozgás örömének és a hol bajtársias, hol versengő férfihaverságnak az átélése lenne, persze csak ésszel, egymás testi épségére vigyázva, a biztonságos edzést mindig szem előtt tartva.


A sporton túl, edzés közben szívesen beszélgetek is értelmes dolgokról.


Felszerelésem, edzőcuccaim és helyem minden felsorolt sportághoz van, és a közelben még egy ingyenes füves focipálya is rendelkezésre áll - edzőhaverom azonban sajnos régóta nincs, pedig anélkül a páros és csapatsportok gyakorlása kivitelezhetetlen, a kondizás pedig unalmas...


Hobbiszintű, de rendszeres, megbízható és elkötelezett edzőtársakat keresek, akikre lehet építeni, számítani. Nem baj, ha bénázol, vagy ha teljesen kezdő vagy, edzőtárs híján én is alapszinten vagyok a legtöbb sportágban. A lényeg, hogy legyél lelkes és felelősségteljes, megbízható! :)


Félreértések elkerülése végett (mert sajnos jártam már így korábban) szeretném tisztázni, hogy 100%-ig szexmentes szándékkal keresek valódi edzőhavert, valódi sportoláshoz!


Remélem, ezúttal sikerül! :)


Képek elérhetők a helyről, a cuccokról és rólam itt:

[link]


Köszi, hogy elolvastál, ha érdekel, írj! ;)



#tenisz #hobbi #ökölvívás #vívás #kondi, workout #foci, lábtengó
2022. ápr. 4. 18:09
1 2
 11/20 anonim válasza:

#10

Ne lepődj meg ezen egy olyan országban, ahol 7 éves, kisiskolás lányokat "akarnak" átműteni férfivá a propaganda szerint... :D Egy szánalommá vált Magyarisztán az elmúlt években, az emberek értelmi színvonala és érzelmi intelligenciája a béka picsája alatt van sokkal.


A keresésre reagálva: én szívesen edzenék veled, viszont abszolúte kezdő vagyok és belvárosi...

2022. ápr. 4. 23:54
 12/20 A kérdező kommentje:

Az abszolúte kezdőség nem gond, gondolhatod, én mennyire vagyok szinten a páros- és csapatsportokban, mikor 10 éve nem találok hozzájuk partnert, hiába játszanék...

Kondizni ugyan neki szoktam állni időről-idóre, de aztán abba is hagyom, mert egyedül hiányzik belőle a versengés, tudod, a kihívás, hogy jobb legyél a haverodnál...


Nem lepődök meg, hanem szomorú vagyok, mert nem ez az első eset, hogy az emberek zsigeri reakciója az, hogy biztos meleg vagyok, mert edzőhavert keresek. Itt tart a világ. Bár az okokat másban látom, mint Te - mert lehet, hogy túlzó a propaganda, de tény, hogy valós alapokra épít, ami a nyugati túltolt és agresszív lmbtq-propagandát illeti. Nem kéne se ráerőltetni az emberekre a másság kérdését, se üldözni őket - ahogy azokat sem, akik esetleg más nézőponton vannak - a végletek sose jók, akár melyik oldalon vannak - csak élni és élni hagyni mindenkit, normális keretek között, nekem ez a véleményem.


Számomra például önmagában nem taszító, ha valaki meleg - magánügye, és mint ilyet, tiszteletben tartom, amíg nem tolja a képembe.

2022. ápr. 5. 11:32
 13/20 A kérdező kommentje:
Akinek csak a távolság a gond, hogy rendszeresen jöjjön, de amúgy érdekelné, azzal összejöhetünk edzeni ritkábban, akár pár hetente, vagy havonta egyszer is, az is mozgás, az is öröm, az is fejlődés... :)
2022. ápr. 5. 12:11
 14/20 anonim válasza:

Ugyan én nem vagyok Pesti, se kondizós, de tetszik a kitűzött célod!

Sok sikert kívánok!

2022. ápr. 6. 23:53
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2022. ápr. 7. 16:40
 16/20 anonim válasza:
Szia. Egy ilyen edzőhaver jó lenne. Csak én teljesen kezdő vagyok edzés terén.
2022. ápr. 12. 20:04
 17/20 A kérdező kommentje:

Semmi gond! Én is az vagyok sok páros sportban, nem volt kivel edzeni. A lelkesedés a fontos :)

Írj rám a tamasrichardmagyar@gmail.com címre, és ott tudok mutatni pár képet is - csak írj légyszi Te is pár szót magadról, melyik sportág érdekelne, milyen gyakran számíthatnék Rád, stb, ki vagy egyáltalán, stb... :)

2022. ápr. 13. 19:08
 18/20 anonim válasza:
ha esetleg kosárlabdázás érdekel, írj. Astoria környékén
2022. máj. 6. 13:56
 19/20 A kérdező kommentje:
sajna pont az az a sportág, amit sose szerettem
2022. máj. 11. 17:22
 20/20 anonim válasza:
Szia! Engem érdekelne a közös edzés, versengés! :)
2022. szept. 29. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!