Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Budapesten vagy Szentendrén...

Budapesten vagy Szentendrén érdekelne valakit páros nyújtás?

Figyelt kérdés
27 éves, akrobata, klasszikus balett táncos és handstand artist (kézállásban mutatványok) srác vagyok, a jó idő és nyár beköszöntével mindig szabadtéren edzem saját testsúllyal, nem a tornacsarnokban. Szükségem lenne egy nyújtó társra, hogy edzés végén tudjunk párosan nyújtani. Ezért cserében szívesen megtanítok egyszerűbb akrobata trükköket, megfelelő kézállás technika elsajátítását, különféle nyújtásmódszereket és még sok mindent, teljesen ingyen. Nyilván nem tornász palántát szeretnék faragni senkiből, de minimális edzés tapasztalatod legyen street workout-ban és bírd a kisebb fájdalmakat nyújtás során, főleg hogy nyújtásnál nem ismerek határokat, ha nyújtunk akkor nyújtunk, ha fáj, ha nem. :) Viszont egy full jófej, normális srác vagyok. Ugyanilyen személyt keresek, leginkább egy melegbarát lány személyében. Tudom, most sokan azt gondolják, hogy minek kihangsúlyozni a nemi identitásomat ilyenkor. Igazából tényleg nem kell, de mégis kell, mert nem akarom azt hallgatni férfiaktól, hogy ,jajj, ez olyan b.zis' ,jajj ez olyan égő, olyan gáz' és egyéb dolgok, hiányzik a halálnak ez a beszéd. :D Köszi a figyelmet, akit érdekel írjon!

2022. jún. 27. 19:01
 1/4 anonim válasza:

A balett tényleg bu-zis, le sem kellett volna írni az identitásod, Vágjuk :)

Nincs ezzel baj, legalább érdekel téged valami és nem vagy unalmas :)

Sok szerencsét a nyújtáshoz! 🤘🤘🍺🍺

2022. jún. 27. 19:09
 2/4 anonim válasza:
Az identitáshoz hozzátartozik a rétes tészta nyújtás is, de feltételeztem lépni nem tudsz egyszerre, ezért nem kapsz rétest edzésre.
2022. jún. 27. 19:45
 3/4 anonim válasza:
Szia! Budapestnek melyik részén lenne jó Neked? És fontos kérdés még, h mikor? Sajnos nem szokványos a munkarendem, azért kérdezem. 31 éves nő vagyok, régen szertornáztam 7 évig versenyszerűen, most is edzek, de csak edzőteremben.
2022. jún. 27. 22:51
 4/4 anonim válasza:
Hello, merrefele szoktál edzeni? Hosszú ideje járok szabadtérre saját testsúlyos edzést művelni, a kézállás viszont nagy mumus… szívesen kinyúlok veled ha tényleg meg tudsz tanítani
2022. júl. 3. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!