Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Hol találhatnék olyan embert,...

Hol találhatnék olyan embert, aki szívesen tanulna velem néptáncot az internetről? NEM SZERELMI CÉLBÓL, KIZÁRÓLAG A TUDÁSÉRT!

Figyelt kérdés

Tényleg nem csajozás miatt kérdezem, én már más emberbe vagyok szerelmes, nem azért keresek táncpartnert, hogy itt most elcsábítsam stb. heteroszexuális férfi vagyok igen, 24 éves vagyok, de most ezt előre leszögezném, hogy csak a néptánc iránti szenvedély a motivációm, épp ezért azt sem bánnám, ha akár egy férfi mondaná azt, hogy gyakoroljunk együtt, vagy egy idősebb személy. A fő a tudás megszerzése.


A lényegre térve, arra gondoltam, hogy van ugyan sok tanfolyam meg táncház, lehetőség ahol lehet tanulni... De nem azt tanítják ami engem érdekelne, mezőségi, vajdeszentiványi, kalotaszegi, széki - vagy épp nem találtam meg (ilyen kurzus ajánlásokat is szívesen fogadok)


Ellenben most 2022-re (lassan 2023!) már tök sok minőségi oktatási anyag felkerült a youtubera is, csak ugye páros táncokat egyedül nehéz elsajátítani. Nekem van pár év néptánc hátterem, tehát nem a semmire építkeznénk. Ez valahol egy hirdetés, hátha itt van valaki akit érdekel - valahol pedig egy kérdés, hogy hol tehetnék szert ilyen barátra, társra.



2022. dec. 15. 11:08
 1/6 anonim válasza:
Nagyon ugyes probalkozas igy szexpartnert talalni xd
2022. dec. 15. 11:14
 2/6 A kérdező kommentje:
*facepalm* fülig szerelmes vagyok egy másik személybe, most ha eröltetnének sem tudnék... :D
2022. dec. 15. 11:18
 3/6 anonim válasza:
És hova valósi vagy?
2022. dec. 15. 13:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapest környéke
2022. dec. 16. 15:24
 5/6 anonim válasza:

Járj táncházakba! Csak ott fogsz a néptáncosok közegébe kerülni, megismerni őket, akár profik, akár amatőrök! Szerdánként Úri muri és Hétkerben van, csütörtökön Budán Columbo-ban és Pester Hunnia-ban, Pénteken Magyarok Házában az Aranyszeg, Szombaton pedig Hagyományok Háza táncházak vannak. Nem muszáj táncolni, ez csak lehetőség, akár végigülheted az egészet is.

Annyi biztos, hogy itt a neten nem fogsz találni táncpartnert!

2023. máj. 20. 14:52
 6/6 anonim válasza:

(Utolsó vagyok)

Egyébként elég rosszul keresgéltél, ha nem találtál mezőségi, palatkai, széki, vajdaszentiványi tánctanítást/kurzust, ebben a tanévben kb. csak ezeket tanították pl. Aranyszegben, vagy a Fonóban:D

2023. máj. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!