Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találhatnék olyan 30...

Hol találhatnék olyan 30 alatti fiatalt, aki már élt huzamosabb ideig az utcán?

Figyelt kérdés
Nem vagyok még erre kényszerülve hál Istennek, de szeretnék rá felkészülni. Kíváncsi vagyok minden ezen a téren szerzett tapasztalatra. Eddig is elég minimalista életmódot folytattam, ez gondolom valamennyit segíthet.

2022. szept. 7. 18:30
 1/5 anonim válasza:

Szerintem mi sem egyszerűbb ennél. Minden nagyvárosban, de minimum a megyeszékhelyeken vannak hajléktalanszállók, bemész oda, beszélsz egy szociális munkással, de ha kimész és nyitott szemmel jársz az utcákon, akkor - nagyvárosokban, főleg megyeszékhelyeken - simán ki lehet szúrni, hogy az emberek közül úgy nagyjából ki az, aki hajléktalan lehet.

Dolgoztam ilyen helyen - nem szociális munkásként, hanem asszisztensként - manapság pedig ebben a témában fordítok nagyon sokat.

2022. szept. 7. 18:36
 2/5 anonim válasza:
Egy nap elég hosszú? Nem volt szabad szállás a városban, csak egy ami számomra megfizethetetlen áron kínálta a szobát, így maradt a hajléktalanság.
2022. szept. 7. 18:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, mindenki története érdekel. A lélektani része is.
2022. szept. 7. 18:46
 4/5 anonim válasza:
Konkrétan hajléktalan csak egy éjszakán át voltam, de az egész életem a testi-lelki nélkülözésről szólt 25 éves koromig, szóval kérdezz nyugodtan.
2022. szept. 7. 22:18
 5/5 anonim válasza:
Én nekem is nélkülöznöm kell. Bár nem vagyok hajléktalan, mert mindig befogadnak, de enni nem minden nap kapok. 29 f
2022. szept. 9. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!