Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 27 éves srác vagyok, és nem...

27 éves srác vagyok, és nem tudom hogy találhatnék egy normális lányt?

Figyelt kérdés
Szoval szívesen beszelgetnek az emberek velem azt vettem észre, imádok kimozdulni, de valahogy mindig kisebb rendűnek érzem magam vagy csak nem jól olvasom a jeleket, amiket a lányok küldenek felém nem tudom, de sosem érzem azt, h na engem most kiszemeltek vagy nem tudom, remelem értitek mire gondolok. Egyebként mindenki bátorít nincs velem semmi gond, meg nem is gondolnák, hogy gátlásos vagyok, pedig de. 190cm vagyok, próbálom egészsegesen tartani magam sporttal, szeretek bulizni is és kedvesnek is tartanak. Csak vhogy a csajozás nem megy ezekszerint. Egy példa, én érzem kínosan magam, ha egy alkoholtól túlfütött buliban simulni vagy nyomulni kéne. 😅😅

2022. szept. 6. 19:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem vagy egyedül nyugi.. Nehéz manapság a csajozàs. 28/f
2022. szept. 6. 19:59
 2/11 anonim válasza:
Szerintem egyszerű,csak alamuszik vagytok
2022. szept. 6. 21:11
 3/11 anonim válasza:
#2 konkrétumot ìrnàl? Az alàzàson kìvül? Kössz
2022. szept. 6. 21:13
 4/11 A kérdező kommentje:
Alamuszinak azért nem mondanám magam, de köszi az építő választ! Peace😂
2022. szept. 6. 21:18
 5/11 anonim válasza:
Kiírtam én is egy ilyen témájú kérdést... oltogatáson kívül semmi léleknyugtató válasz nincs.
2022. szept. 6. 21:27
 6/11 anonim válasza:

:D a rendes nőket nem alkoholba áztatott bulikban találod. Oda nem azért mennek be a mai emberek...

Egyébként 20-24 évesen se könnyű a mai social médiás világban. Nagyon nehézzé vált az élő beszédes találkozás, mindenki egy platformon él és azok az emberek is akik normálisak. Én is neten találtam rá a páromra hosszas próbálkozás után . Eleinte én is ellene voltam az ilyen fajta keresésnek de jó ember ismerő vagyok így tényleg sok időbe tellett míg megtaláltam az igazit rajta. De már 1,5 éve együtt vagyunk és komolyak a szándékaink. Esetleg te is megpróbálhatod, egy esélyt megér.

24L

2022. szept. 6. 23:00
 7/11 A kérdező kommentje:
Tinderen fent vagyok, de nem az én pályám rájöttem, ráadásul eléggé megtévesztőek a lányok, a normalisnak kinéző lányoknál is előbb utóbb kiderül, hogy felszínesek vagy nárcisztikusak😅
2022. szept. 6. 23:50
 8/11 anonim válasza:
Mind egyforma.
2022. szept. 6. 23:53
 9/11 anonim válasza:
Kérdező én egész életemben szingli voltam ;) sose adtam fel. 5 év alatt találtam meg neten a párom. Sok kitartás kell az biztos .
2022. szept. 6. 23:57
 10/11 anonim válasza:
A Tindert nemrég töröltem, egyszerűen beleuntam abba hogy 1 értelmes matchem sincs. A többi társkereső sem jobb. Persze aki úgy néz ki mint egy top model hamar talàlhat magànak jàtszótàrsat de egy àtlag kinézetű ne is àlmodjon arról hogy ott talàlja meg élete pàrjàt
2022. szept. 7. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!