Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Egyetértek abban hogy az...

Egyetértek abban hogy az internetes ismerkedés egy rakás trágya?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 20:00
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
nem
2023. jún. 24. 23:47
 12/39 anonim válasza:

Mit jelent internetes? Exem:


Egy szakra jártunk egyetemen. Első évben láttam, szürke kislány volt, aztán eltűnt (később tudtam meg, mikor összejöttünk, hogy egyrészt megváltoztatta a kinézetét, másrészt csúszott egy évet, ezért nem volt többé közös óránk), utolsó előtti félévemben egy tanárhoz mentünk vizsgára, de külön tárgyból. Beszélgettünk vizsga előtt, kicsit furcsa volt, hogy más tárgyból vagyunk, és így szóba elegyedünk, de kiderült, hogy emlékezett rám végig. A nevét nem tudtam meg.

Pár nappal később egy fb-eseménynél látom a nevét, és beugrott, hogy ő az. De teljesen véletlenül, mert ez még az a korszak volt, amikor nem kellett visszajelölnöd, hogy mész, és kiadta a teljes (! - tehát igent, talánt és nemet mondók, sőt, meghívottak listáját) névlistát, kikhet hívtak meg rá. Ott volt az igen vagy talánban, és felismertem, hogy ő az. Bejelöltem, visszajelölt, elkezdtünk beszélgetni, fél évvel később elvette a szüzességem, rá 1 évre összeköltözés, rá 2 évre megcsalt.


Akkor ez netes ismerkedés volt vagy sem?

2023. jún. 25. 00:29
 13/39 anonim válasza:
Jó kamu
2023. jún. 25. 00:43
 14/39 anonim válasza:

Kell hozzá türelem bőven.

Én például rengeteg számomra kedves embert ismertem már meg.

2023. jún. 25. 05:30
 15/39 anonim válasza:
Melyik keresőn lehet annyi “bevállalós” csajt találni? Én csak face-társkeresőn vagyok fenn, nem nézek ki sz*rul, épp most írta a 3 match közül egy, hogy egész jók az izmaim, tényleg jó formában vagyok (180/75), birkózó vagyok. Arcra se gáz, semmiképp. Néhány negyven körüli visszajelöl, 100-ból 1 ember, húsz körül senki. Nem vagyok kopasz, de azért látszik kicsit, hogy ritkul és szemüveges vagyok 1-2 képen. Autót, ilyesmit nem mutatok, de kutyával van kép (ez elvileg jó lenne, de semmi). Laza kapcsolatot keresőt szinte sose láttam ott. 30/F
2023. jún. 25. 07:15
 16/39 anonim válasza:
Én is azt kérdezem mint a bírkózó, hogy hol tévedtek el azok akik azt írták hogy minden nap mással tudsz összefeküdni mindenféle perverz nővel. 🤣
2023. jún. 25. 10:03
 17/39 anonim válasza:
Talán mert ők jól csinálnak valamit ami neked nem megy
2023. jún. 25. 10:20
 18/39 anonim válasza:
Még találkozni is csak vért izzadva tudok elhívni félévente egyet, de itt valószínűleg van pár Ryan Gosling (mégegyszer mondom, engem már sokan neveztek helyesnek, hogy sportos vagyok, az nyilvánvaló). Ha meg beszélünk vagy csak keresek, mindenkitől az “én már leszoktam az egyéjszakás kalandokról” szöveget olvasom és hogy mehet a p*csába, aki ilyesmivel mer jönni :)
2023. jún. 25. 10:24
 19/39 anonim válasza:
17, na, ez a “valami” lenne érdekes!
2023. jún. 25. 10:24
 20/39 anonim válasza:
Ide látom, hogy te a külsőddel vagy elfoglalva. Sokszor hangoztattad, hogy mennyire izmos vagy. Hát a legtöbb csajt ez pont nem érdekli. Szellemi teljesítménnyel tudod őket megfogni.
2023. jún. 25. 10:28
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!