Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Egyetértek abban hogy az...

Egyetértek abban hogy az internetes ismerkedés egy rakás trágya?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 20:00
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:

Minden ismerősöm és exem a neten ismertem meg. Élőben sose tudtam ismerkedni, csendesebb tipus vagyok, élőben nehezen kommunikálok. Ha viszont már beszéltem valakivel írásban utána élőben is könnyebb valamivel.

Valószínűleg a kérdezőnek nem csak a netes ismerkedéssel van problémája, hanem általában az ismerkedéssel mert ha élőben kitudna alakítani ismeretségeket nyilván nem a neten bajlódna.

2023. jún. 25. 20:41
 32/39 anonim válasza:
Mi 15 éve ismerkedtünk meg a párommal, idén volt a 13. házassági évfordulónk és van egy csodás 8éves kisfiúnk is.
2023. jún. 28. 06:24
 33/39 anonim válasza:
Azért azt fontos hozzátenni, hogy 5-10 éve még valóban lehetett ott reálisan ismerkedni (azoknak is, akik kevésbé vicckirályok, például). Ma már ez valóban nehezebb. Engem a “friendship” kereséssel már nagyon sok meleg bejelölt (én nem vagyok az, sajnos), de nők… azok alig… ez csak egy kis érdekesség a témában.
2023. jún. 28. 10:08
 34/39 anonim válasza:
Utóbbit úgy értve, hogy nemhogy nem jelöl nő (gyakorlatilag 0), de vissza se jelöl (100-ból 1, tényleg)…
2023. jún. 28. 10:10
 35/39 anonim válasza:

17 éve együtt egy NLC-cafe-s társkeresés után.

6205 éjszakás kaland......

2023. jún. 28. 11:59
 36/39 anonim válasza:
A világon bármiből lehet trágya, és bármiből klassz dolog :)
2023. jún. 29. 19:53
 37/39 anonim válasza:
na sikerült eldönteni hogy egyetértesz?
2023. jún. 30. 23:05
 38/39 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a kérdezőnek nem csak a netes ismerkedéssel van problémája, hanem általában az ismerkedéssel mert ha élőben kitudna alakítani ismeretségeket nyilván nem a neten bajlódna."


Jaj de okos valaki, zseniális következtetés!

Arra esetleg nem gondolsz, hogy mondjuk új helyre költöztem és ismerkedni akarok, ezért neten is megpróbálom meg élőben is?! És hát igen, a netes ismerkedéssel elég sok probléma van szerintem, nincs is kedvem most kifejteni mik. Vagyis hát igen, azt jól írta valaki, hogy a neten megismerhető emberek nagy részével van a probléma inkább, nem magával az internettel, de nyilván én is erre gondoltam..

2023. júl. 2. 21:26
 39/39 anonim válasza:
Nőktől alig kapok visszajelzést, férfi partner lenne jópár… a melegek ezek szerint kevésbé válogatnak (pedig egész jó pasik, úgy vélem). Nemrég írt egy csaj, egy darabig kerülgette a kását, aztán rájöttem, mit akar a szavak mögött és adtam alá a lovat, mire rákérdezett, hogy mehet-e a szex. 47 éves, jó nő, 50 km-re tőlem. Én 29 vagyok, társat találni szinte lehetetlen, semmi 20-30 éves nem jelöl. Mondom, meleg férfi és idősebb nő összeáll (inkább előbbi), de ennyi az egész sztori…
2023. júl. 7. 00:03
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!