Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Egyetértek abban hogy az...

Egyetértek abban hogy az internetes ismerkedés egy rakás trágya?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 20:00
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Egyéjszakás kalandokra?! Vicces… azt meg talán látod, hogy helyesen és értelmesen írok (most a második diplomámon dolgozom). Vagy az a szellemi teljesítmény, ha jól el tudom hívni d*gni? Mondjuk, nevezhető annak bizonyos értelemben… na, nem arra gondolok, hogy miután ez az ember berakta (mind a tíznél), irodalmi és színházi élményeiről mesél az alkalmi hölgyeknek… szóval, hogy ezeket a csajokat nem a külső érdekli, tanultam valamit…
2023. jún. 25. 10:35
 22/39 anonim válasza:

Szellemes és vicces szövegre gondolok. De látod téged kicsit se érdekelnek mások. Pont erről beszéltem. Csak kiforgatod amit mondok. Sosem lesz sok csajod...

Majd találsz egy átlagos csajt aki odáig van érted és legyél hűséges. Így is lehet

2023. jún. 25. 10:49
 23/39 anonim válasza:

Sok sikert az internet világával! A többsége hopp, eltűnik a semmibe, pedig normális a beszélgetés. XD

23/L

2023. jún. 25. 10:53
 24/39 anonim válasza:
Ja, szellemes és vicces… érthető és igazad van, a bárgyú viccek a halálom és tényleg sok csaj kajálja, ez mondjuk tök jogos… szóval azt el tudom képzelni, hogy így fekszenek be az ágyba, de azért nem magyarázat arra, hogy még beszélgetést se indítanak vagy hogy mindegyik a “vicces fiút” keresi…
2023. jún. 25. 10:56
 25/39 anonim válasza:
És abban is igazad van, hogy inkább a minőséget keresném, egy nővel jól meglennék, ilyen típus vagyok… de hát a “nem vagyok r*banc” írással bemutatkozók se jönnek… igazából egy se, de nem baj, egyszerűen csak nem értem… ha nagyon kéne, 20-30 körül vannak az “olyan lányok” tudomásom szerint, az se a világ vége, szóval nem irigy vagyok (egy kicsit igen, az értékrend miatt)
2023. jún. 25. 11:02
 26/39 anonim válasza:
Nem, nekem bevált.
2023. jún. 25. 12:26
 27/39 anonim válasza:

Inkább akik ezen az oldalon vannak, ők többségében egy rakás trágya. Az internetes ismerkedés nekem eddig bevált, sőt itt is sikerült már normális emberrel megismerkednem, csak az kb. egy a millióhoz.


30/N

2023. jún. 25. 14:45
 28/39 anonim válasza:
Nem, nem értek egyet. Nem a platform trágya, hanem akik azon lógnak 😎
2023. jún. 25. 18:11
 29/39 Thunderfairy válasza:
Én azok ellen szolnék fel akik csak arra mennek hogy lefektessék a nőt. Pont ilyenek miatt nem érdemes társkeresőzni. A komolyan társat keresők megszívják a sok ilyen hülye miatt. Pont az ilyen vigyük csak ágyba a partnert dolgok miatt nem megyek társkeresőkre fel. A komolyakat a hétköznapokba lehet kifogni. Remélem a nagy ágyrambok belefutnak egy két kamu profilba ahól a szép vonzó nöi profilkép mögött is egy unatkozó faszi van, és jókat röhög az ilyeneken.
2023. jún. 25. 19:04
 30/39 anonim válasza:
Akik alkalmira mennek, azok számomra nem emberek, állatok. XD
2023. jún. 25. 20:02
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!