Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Lenne kedve valakinek közösen...

Lenne kedve valakinek közösen angolt tanulni, gyakorolni?

Figyelt kérdés

A tesztek szerint erős középhaladó szinten vagyok. (B1)

Célom lenne a B2-es nyelvvizsga szintjéig elérni, és ezért keresek tanuló partnert, akinek hasonló céljai vannak. Szívesen beszélgetnék olyannal is, akik már jól tudnak kommunikálni, és segítenének egy gyengébbet :D

Fiúk, Lányok, írjatok bátran.

Én 23/L vagyok. :)



2021. júl. 30. 15:15
 1/6 anonim válasza:
Nekem nincs de biztos lessz valaki aki igen
2021. júl. 30. 16:04
 2/6 anonim válasza:
Nekem már megvan a C1-es nyelvvizsgám, emiatt nem vagyok rászorulva, de ha gondolod szívesen kommunikálok veled. :D
2021. júl. 30. 16:33
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Hat éve tettem az angol B2 nyelvvizsgámat, de azóta többé-kevésbé használom a nyelvet az interneten. Viszont sajnos beszélni angolul nem volt sok alkalmam, úgyhogy a kiejtésem néha... tökéletlen, fogalmazzunk úgy.


Szívesen gyakorlok veled, ha gondolod.


21F

2021. júl. 30. 19:53
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es: köszi :)

2-es: szívesen beszélgetnék veled. Írsz privátban?

3-as: akkor kívánom, hogy találd meg, akivel tudsz szexelni :D

4-es: Szia! A kiejtésemmel nekem is vannak elég nagy gondok, ha gondolod, írj nyugodtan :)

2021. júl. 30. 20:14
 5/6 anonim válasza:
Merre laksz kérdező?
2021. júl. 31. 08:37
 6/6 anonim válasza:

Anyanyelvi angolom van szakmai zsargonnal, 16 éve munkában csak angolul beszélek. Ha van kedved angolul beszélgetni, abban partner vagyok :)


Akormindegyakerdesben/f

2021. júl. 31. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!