Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Jó, motiváló tanulócsoportok?

Jó, motiváló tanulócsoportok?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok egy nyelvszakon és mellette nyelvet is tanulok, de igazából képzési területtől stb. függetlenül keresek elsősorban online tanulócsoportot, akikhez tudnék csatlakozni. Nekem inkább csak arra lenne szükségem, hogy egy ilyen kis közösséghez tartozzak, meg tudjam beszélni valakivel az aktuális feladatokat, nehézségeket, problémákat stb. és motiváljuk egymást, könnyebben rá tudjam venni magam a tanulásra. Szóval nem konkrét tananyagbeli stb. segítségre lenne szükségem, csak tanulótársakra, akikkel együtt tudnék tanulni, beszélgetni.
2021. nov. 11. 13:18
 1/5 anonim válasza:
Az egyetemi csoporttársaid között nincsenek ilyenek?
2021. nov. 11. 21:12
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek.
2021. nov. 12. 16:32
 3/5 anonim válasza:

Szia! :)


Jól hangzik, ezen már én is gondolkodtam, viszont a szaktársaim nem túl tanulósak, Velük leginkább bulizni lehet elmenni közös tanulás helyett... :D

Nyugodtan írj, ha gondolod, én is egyetemista vagyok, nagyon szeretek tanulni. Jó lenne megosztani ezt valakivel. :)

2021. nov. 13. 10:17
 4/5 anonim válasza:
Én is vevő lennék egy ilyenre. A csoporttársaimmal elég távoli a kapcsolatom, de jó lenne valakivel közösen motiválni egymást.
2021. nov. 13. 13:39
 5/5 anonim válasza:
Azóta sikerült valamit találnotok?Nekem is jól jönne ilyesmi
2021. dec. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!