Online tanulócsoport?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy tanulócsoport tagja lenni de a környezetemben nem találok.. Nem tudtok ilyesmit? Vagy van valaki esetleg aki szeretne egy ilyen tagja lenni? :)

2021. febr. 9. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg csinálnátok vegyetek be engem is. :)
2021. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem ismerek ilyen csoportot, de engem is nagyon érdekelne. (én érettségire és nyelvvizsgára szeretnék így készülni)

Esetleg csinálunk valami csoportot, ha valakit ugyanezek érdekelnek? (például Discordon vagy Classroomba)

Egyébként mit szeretnél pontosan a csoporttal tanulni? (Nagyon nem mindegy például az, hogy az érettségire, egy 8. osztályos kémiadolgozatra, vagy egy egyetemi viszgára készülsz)

2021. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2021. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Én 11.es vagyok, és emelt bioszt és kémiát tanulok ezerrel, de szerintem bármit lehetne együtt tanulni, akár más évfolyamokkal is.


Akit érdekel az ötlet dobjon egy privát üzit, és ha leszünk egy páran akkor megbeszéljük mondjuk messengeren hogy milyen felületen müködjön a dolog :)

2021. febr. 9. 16:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Na változott a szitu, így is tudtok jelentkezni ha szeretnétek, hátha eyszerűbb: [link]
2021. febr. 9. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Én is 11.-es vagyok, jelenleg jobban informatikára, angolra és németre tanulok.(előrehozott érettségi + nyelvvizsga miatt).

Biológiában és kémiában nem igazán tudok segíteni, de minden tőlem telhetőt meg fogok tenni, hogy motiváljalak. (Tudom, nem nagy dolog, de sajnos csak ennyit tudok megtenni)

Viszont szerintem is lehetne bármit együtt tanulni, sok mindenbe tudnánk egymást segíteni. (például ha valaki nem érti mondjuk a matekot, akkor más elmagyarázza neki, meg ilyenek)

Én szívesen megcsinálom a csoportot, ha érdekel valakit.

Mivel sok embertől hallottam, hogy ők például Discordon tanulnak az online oktatás miatt, valószínűleg egy tanulócsoportnak is jó hely lenne. Viszont én nem használtam még, így nem igazán vagyok tisztában a funkcióival. Ha itt csinálnánk csoportot, az megfelelne? Tudnánk üzenetet írni a másiknak, képeket küldeni, vagy esetleg valami vázlatot feltölteni? (Tudom, nagyon hülye kérdés és furcsa, hogy nem ismerem)

2021. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok. Csak azután láttam az üzenetedet, hogy elküldtem a kommentet.

Én személy szerint Facebook csoportba nem szeretnék belépni, mert mivel az online oktatás alatt használtunk ilyeneket is, én úgy látom, hogy nem igazán működik ott rendesen. Az egymással való kommunikáció nagyon nehéz benne, és sokszor normálisan letölteni nagyobb fájlokat (főképp telefonra) igen nehézkes.

(Ráadásul bármennyire is szeretnék egy tanulócsoport tagja lenni, nem akarom vad idegen embereknek felfedni a kilétemet. Én alapvetően egy nagyon-nagyon zárkózott ember vagyok, szóval ez lehet, hogy nagyon furának tűnik nektek.)

2021. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2es A német nyelvvizsgára én is készülgetek, mert jó lenne abból is egy közép. Egyébként te milyen felületet javasolsz? A Facebook csoportot csak azért hoztam létre hátha valakinek könnyebb így csatlakozni. Én se véglegesnek gondoltam, mert tényleg nem a legjobb erre.
2021. febr. 9. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhatnánk Discordon. Csináltam egy szervert, nézzük meg, hogy működik-e.

[link]

Egyébként én is németből készülök középfokú nyelvvizsgára. Akár arra is tanulhatnánk együtt.

2021. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2021. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!