Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valaki eltudja mondnai mik...

Valaki eltudja mondnai mik vannak a golya taborba? Hogy mi fog tortenni meg h minden erdekeel. Vannak durva dolgok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 19:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szereted a mackósajtot? [link]
2022. jan. 21. 19:44
 2/12 anonim válasza:

Attól függ milyen iskola gólyatáborába készülsz. Egy normális helyen nyilván megismerkedtek, vannak programok, összebarátkozhatsz a többiekkel, vagy utálhatod őket távolról.

Ha nem valami jó suli (már bocs...), akkor lehet esetleg durva helyzet, ha olyan osztálytársakat kapsz. De az inkább a szecska amitől tart az ember, mert a táborba még új mindenki, nem ismerik egymást annyira.

2022. jan. 21. 22:09
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ez ilyen kicsit durvabb kategoria😂 es am rovid haspoloba meg kint levo mellel lehet lenni ott?
2022. jan. 21. 23:55
 4/12 anonim válasza:

Hát a tanárok esetleg rád szólhatnak, de mivel most ez a divat megy, megpróbálhatod.

Azt tudd, ahogy megjelensz úgy fognak emlékezni rád sokáig.

2022. jan. 22. 00:04
 5/12 anonim válasza:

Gólyatáborokban a fiúkat leitatják, a lányokat szintén, majd amikor az elsőéves fiúk már kifeküdtek, akkor jöhet az a része, amire lányként oda kell figyelni.


Olyat ne csinálj, amit pár év múlva nehezen tudsz vállalni.


Nyilván úgy igyekeznek a felsőbb évesek a lapokat leosztani, hogy tudjanak egyet aratni a végén.


Nyilván nem mindenki ilyen beteg arc.


Ha meg valaki mackósajtot akar veled etetni, akkor ott mindenki előtt udvariasan, de határozottan megkéred rá, hogy mutassa meg, hogy kell csinálni.


Ha valaki meg azzal fenyegetőzik, hogy bajod lesz, ha nem csinálod, amit mondanak, akkor szépen, higgadtan megbeszéled velük, hogy egy jó poénra mindig vevő vagy, az alázós részét meg meghagyod annak, aki szereti.

Ha még mindig szórakoznak, akkor megmondod, hogy fel fogod nyomni az illetőt, és hát ennyi.

2022. jan. 24. 13:28
 6/12 Laccac válasza:
Amikor én voltam,csak ittunk és buliztunk, semmi különös. Jó bevezető élmény volt az egyetemi élet időszakához. Nyilván sok függ a szervezők milyenségétől, de nekem pozitívan dereng az emlék.
2022. jan. 24. 18:41
 7/12 anonim válasza:

Vagy 24 sort ittam meg reggel 9 ota masnap hajnal 4ig, a végefele már 5 percenként rohangáltam pisilni


Piálás ezerrel, szar kaják, csupa jó arc és fergeteges bulik.


Jó kis bevezető az egyetemi életbe, ki ne hagyd

2022. jan. 27. 01:03
 8/12 kokomfitty válasza:
Tulajdonképpen ezzel a helyesírással egyáltalán iskola amelynek a gólyatáborába pályázol?
2022. jan. 27. 10:41
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Nem mindegy az neked h milyen a helyesirasom? :))
2022. jan. 27. 12:15
 10/12 kokomfitty válasza:
Csak csodálkozom, hogy ma ez az oktatási szint. :) vagy mégsem
2022. jan. 27. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!