Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék egy durva parfümöt...

Szeretnék egy durva parfümöt télre, valakinek bármi tipp? Inkább édesek

Figyelt kérdés

Néhányat nézegettem pl: Versace eros, Stronger with you, One million

A Versace erosnak nem volt édeskés illata -pedig úgy olvastam-

Lehet, hogy túl hamar szagoltam. Valami olyasmi illatot szeretnék, amitől az emberek visszafordulnak az utcán?



2022. jan. 15. 10:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatomat úgy értettem, hogy olyan jó az illat, hogy visszafordulnak az utcán... 16/f
2022. jan. 15. 10:56
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
CK one shock for him. Olcsó (200 ml kb 8000), de brutalisan tomeny, edes, es nagyon jo.
2022. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Viktor & Rolf - Spicebomb Intense

Yves Saint Laurent Y Le Parfum

Dior Homme - ez nem olyan édes, inkább bőrösen fűszeres, de észveszejtő, sikkes

2022. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Chanel coco noir fekete üvegben van nagyon exkluziv es elegans

Miss dior

Kedven: Gucci rush!!!!

2022. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ferfi illatokat keres, nem noit.
2022. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Omájgád..megyek inkabb vissza teszem a távirányítót a hutobe amilyen figyelmetlen az anyaagyam mostanaba…
2022. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Viktor & Rolf - Spicebomb ennek az EDT verziója is intenzív, tartós, az Extreme pedig még inkább


Versace Eros Flame - erősebb, mint a sima Eros EDT és fűszeresebb is, ezt használom télen szinte a legtöbbet, nagyon jó illat, és nem annyira tucat, mint a sima Eros.


Jean Paul Gaultier Le Male Ultra Male - Ez az egyik legédesebb illat szerintem a piacon, igazi téli cucc, EDT létére nagyon tartós és intenzív, nem az az émelyítően édes, pedig tényleg nagyon édes, főleg buliba nagyon jó választás télire, de módjával hétköznapokon munkában, suliban is használható, csak nem szabad túltolni.


Prada Luna Rossa Black - ez egy bőrközeli cucc, nem annyira intenzív, inkább csak az érzi, aki közel hajol hozzád, ezért ez randira lehet egy jó választás, vagy csak simán, ha nem akarod, hogy csíkot húzz magad után mindenütt.


Bentley for Men Intense - Ez inkább érettebb férfiaknak áll jól (25 alatt nem használnám), egy bőrös, rumos illat, nagyon tartós, és viszonylag intenzív. Ezt kevesen használják, és meg fogják sokan jegyezni, viszont ezt mindenképp érdemes jól kipróbálni, eléggé megosztó illat, bár inkább szeretik, mint nem, de nem egy signature klasszik illat, amit mindenki elfogad, de aki igen, az imádni fogja.


Bvlgari Man in Black - ezt is szeretem, nagyon kellemes édes illat ez is, és ez nem is megosztó. Ezt elegánsabb ruhához tudnám csak elképzelni, de a többihez sem árt valamilyen szintű elegancia, talán az Ultra Male, ami sportosabb szetthez is megy, mert az a legfiatalosabb ezek közül.


Paco Rabanne Pure XS Night - ez is fiatalos cucc, buliba tökéletes, elég intenzív, kakós fahéjas édes illat.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, ha azt akarod, hogy megforduljanak utánad az utcán, akkor ezek közül a Pradat nem ajánlom, nagyon jó illat, de nem intenzív. A Bvlgari sem annyira, de az már igen, a többi viszont megkockáztatom, hogy még kabát alól is érzik, ha rendesen befújod magad, ha ez a célod.

2022. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

A Good Girl is jó erős



Illetve a Jo Malone illatok közül a Peony Blush pl

2022. jan. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
#8 fel bírjátok végre fogni, hogy FÉRFI parfümöt keres a kérdező?????????????????????
2022. jan. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

9 es

Nyugi, van aki csak a kerdest olvasta el. Es leginkabb csajok kerdeznek ilyet. Szoval chill

2022. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!