Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Lenne kedve valakinek velem...

Lenne kedve valakinek velem elkezdeni Spanyolul tanulni? De én még semmilyen nyelvet nem tanultam, és jó lenne ha még te sem hogy 0 ról együtt tanulhassunk. 16L vagyok ha ez számít

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 17:47
 1/8 anonim válasza:
16 évesen nem tanultál semmilyen nyelvet? Melyik iskolába jártál, hogy az idegennyelv oktatás kimaradt?
2022. jan. 30. 18:02
 2/8 A kérdező kommentje:
Diszgráfia miatt ne ment az angol és emiatt felmentettek a nyelvből. De úgy gondoltam hogyha magam kezdem el egy könnyebb nyelvet akkor sikerülhet legalább alap szinten
2022. jan. 30. 18:07
 3/8 anonim válasza:
A spanyol az azért nem éppen a könnyebb nyelv kategória.
2022. jan. 30. 18:14
 4/8 anonim válasza:
Szia. Én pár hónap múlva költözök Spanyolországba, nemrég kezdtem el szintén a 0ról, mondjuk 30 éves vagyok, ha gondolod attól függetlenül írj :)
2022. jan. 30. 18:33
 5/8 anonim válasza:
A spanyol nem a könnyebb nyelv kategória... Én nem vetem el az autodidakta tanulást, de ebben az esetben lehet tanárral esélyesebb lenne megtanulni a nyelvet. Egyébként meg a helyedben így is angollal kezdeném, mert világnyelv, az internet nyelve és jól jön munkahelyen is.
2022. jan. 30. 21:15
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Én ugyan már bőven haladó szinten vagyok, most fogok érettségizni spanyolból emelt szinten, de ha gondolod, ha valamiben elakadtál vagy valamihez kéne egy kis segítség, akkor megpróbálok segíteni (nem ígérek semmit, mert azért nem vagyok tanár, de igyekszem).

Persze megpróbálkozhatsz vele egyedül is, de hosszabb távon, ha tényleg komolyan gondolod, én is inkább tanárt vagy tanfolyamot ajánlanék, mert hiába mondják azt, hogy a spanyol olyan nagyon könnyű, nem az...

2022. febr. 1. 18:39
 7/8 anonim válasza:
Középfokon beszélek angolul, viszont a spanyolt ezen a héten kezdtem el tanulni hobbi céljából. Ha szeretnél, írj egy üzit. 😉
2022. febr. 4. 02:38
 8/8 anonim válasza:
Én most kezdtem el a spanyolt. Az angol nekem sem ment. Se a fülemre se a nyelvemre nem áll az angol.
2022. máj. 22. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!