Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Hol lehetne párt találni,...

Hol lehetne párt találni, rettentően magányos vagyok már és kettő plátói szerelmen vagyok túl? 25nő

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok

Nincsenek barátaim, így sose járok bulizni

Még csók sem volt soha

Mivel a kollégáimmal sok időt töltök együtt, így házas emberbe lettem reménytelenül szerelmes

A plátói szerelem nagyon kikeszito idegileg, de nem tudom magam visszafogni, ha beleestem

Azt érzem, hogy sehol se lehet ismerkedni



2022. ápr. 1. 20:26
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Hogy hol?

Szabadidőben merre jársz? Mik a hobbijaid? Hasonló felfogásúakat ilyen helyeken találsz!

Itt mondhatják hogy könyvtárban vagy hasonló helyeken, de ha Te soha nem jársz ott, akkor hiába ajánlják!

A plátói szerelem is érzelmileg le tud építeni!

2022. ápr. 1. 20:53
 12/27 anonim válasza:

Én kifejezetten JAVASOLNÁM az egyházi közösségeket!


Ott ismertem meg olyan kapcsolatokat, ahonnan elindultak férfi-nő barátságaim. Szinte egyidejűleg több is!


(De arra készülj fel, hogy a férfiak eléggé félénkek tudnak lenni, tehát TE kezdeményezz, ha szeretnél valamit...)

2022. ápr. 1. 21:05
 13/27 anonim válasza:
Troll
2022. ápr. 1. 21:35
 14/27 anonim válasza:
Gondolom, nem jársz el sehová, csak dolgozni, meg max. a boltba, de a személyes ismerkedéstől várod a csodát. Elárulom, nem fog jönni.
2022. ápr. 1. 23:06
 15/27 anonim válasza:
Se a neten se személyesen... Szívás...
2022. ápr. 1. 23:11
 16/27 anonim válasza:
szegény cicuka, szivesen örökbe fogadnálak kárhogy messze lakok :(
2022. ápr. 2. 00:07
 17/27 anonim válasza:
#9: "Itt fog írni neked jó pár kiéhezett évek óta nem szexelt vagy szűz. Többségüknek màr mind1 ki csak lyukad legyen többségű, mert annyira kevesen állnak szóba velük. (Tisztelet a kivételnek) Legtöbbje évek óta itt próbálkoznak." A normálisan, tisztességesen írók is kb. ugyanazt a nagy semmit kapják az itteni nőktől, ebben sajnos van tapasztalatom. Az eltűnés, a hülyítés, a hárítás teljesen megszokott dolog errefelé, kitehetjük a lelkünket is, ugyanúgy semmibe vesznek minket.
2022. ápr. 2. 10:08
 18/27 anonim válasza:
Gabi Te vagy az?
2022. ápr. 2. 14:57
 19/27 anonim válasza:
Miert emeled ki, ha a valaszoloknak sem vagy képes visszaírni?
2022. ápr. 4. 19:03
 20/27 anonim válasza:
Annyira magányos, hogy az első válaszolónak sem írt... Ez is csak egy hülye pitsa aki itt siránkozik. :D
2022. ápr. 4. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!