Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Lenne kedve valakinek eszperan...

Lenne kedve valakinek eszperantót tanulnia velem?

Figyelt kérdés
Angolul is tudok valamennyit. Jelenleg angolul tanulok eszperantót, de úgy érzem nagyobb lenne a motivációm, ha valaki tanulna velem. Nem kell személyesen, elég ha átbeszéljük azt, hogy ki mire haladt aznap, aztán ha eljutunk egy bizonyos szintre akkor társaloghatunk is eszperantóul. Én csak a napokban kezdtem a tanulást, szóval még nagyon az elején vagyok.
2022. júl. 17. 23:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10, nem csak Duolingon tanulom. Van hozzá más forrásom is.
2022. szept. 13. 22:39
 12/13 anonim válasza:
Nem véletlen, hogy totál jelentéktelen azoknak a száma, akik ezt a nyelvet megtanulták. Ezen érdemes elgondolkodnod mielőtt energiát és időt fektetsz ebbe. Még ha csak azért is akarod megtanulni, mert felvételihez vagy diplomához kell valami akármilyen extra papír, akkor sincs értelme. Az az alapgondolat, hogy a közös nyelv tényező lenne egy háborús konfliktus két tábora között meg már eleve egy ökörség. Elképzelem, ahogy állnak szemben egymással a felfegyverkezett eszperantisták, majd csevegnek, teáznak és ölelkezve elmennek a vezetőhöz, hogy figyu már mi összecimbiztünk, nem lehetne, hogy ne akarjál nagyobb hatalmat és elmenjünk közösen biliárdozni? Nem? De kár... pedig annyit tanultuk a nyelvet...
2022. nov. 7. 15:05
 13/13 anonim válasza:
Esper......Eszpányol érdeköl ?
2023. febr. 16. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!