Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valakinek lenne kedve együtt...

Valakinek lenne kedve együtt nyelvet tanulni? Német, angol

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és szeretném a nyelvtudásomat fejleszteni. Németül kb. középszinten tudok, viszont régóta nem foglalkoztam vele komolyabban és sajnos sokat felejtettem ez idő alatt, illetve kijöttem a gyakorlatból, úgyhogy szeretném felfrissíteni a tudásomat 😊


Angolul is szívesen tanulnék, abszolút kezdő vagyok, pár évet tanultam a nyelvet, de sosem ment igazán jól. Viszont elhatároztam, hogy angolból is szeretnék legalább középszintre eljutni.


Olyan embereket keresek akikkel tudnánk együtt tanulni és fejlődni. Szívesen leveleznék, beszélgetnék mind németül és angolul is.


Hálás lennék ha privátban jelentkezne valaki akinek van kedve (és türelme a bénázásomhoz 😅) hozzá! 😊



2023. ápr. 30. 20:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
nem
2023. ápr. 30. 20:31
 2/16 anonim válasza:
Személyesen? És akkor melyik városban?
2023. ápr. 30. 22:49
 3/16 A kérdező kommentje:
Akár csak levelezés, akár személyesen, Budapesten.
2023. ápr. 30. 22:55
 4/16 anonim válasza:

Vannak jó Instagram oldalak német és angol tanulásra.

pl.: egyuttnemetul

Angol:

@angolozzunk

@angolultanulunk

Fontos tudni, hogy a szókincs esetén lehet tudni, hogy melyik szót milyen szinten kell tudni (A1-C2).

Írok privit :)

2023. máj. 1. 11:19
 5/16 anonim válasza:

Nekem írhatsz. Németen nagyon kezdő vagyok, angolon kb középszint

17l

2023. máj. 1. 18:57
 6/16 anonim válasza:
Szia, nekem lenne kedvem, csak sajnos nem tudok németül. De szükségem lenne egy kis alap tudásra. Ha így is benne vagy megpróbálhatjuk. Jelenleg elkezdtem, de nagyon a kezdetek kezdetén járok.
2023. máj. 1. 20:09
 7/16 anonim válasza:

Kezdjünk szervezni egy nyelvgyakorló klubot.

Minden alkalommal valaki felkészül egy vitaindító témából németül, kiselõadás jelleggel, és utána beszélgetünk arról a témáról németül.

2023. máj. 1. 21:42
 8/16 anonim válasza:

#7 Ezt mondjuk támogatnám.

Amúgy valakinek írt már vissza? :/

2023. máj. 1. 21:53
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan írtak, nem számítottam ennyi üzenetre, folyamatosan próbálok válaszolgatni, de nagyrészt csak délután/este felé vagyok itt.
2023. máj. 1. 22:01
 10/16 anonim válasza:
Ja jó sejtettem, csak gondoltam körbekérdezek ki hogy járt 😄😅
2023. máj. 1. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!